bugün

entry'ler (12)

bir sonraki gün olamazdı

adamlar nelerle mücadele etmiş.biz çok rahat bir döneme denk geldik. hepsi de onların yaptığı fedakarlıklar sayesinde. ne kadar şükren duysak az.

tuttur com

oğunlukla işin eğlencesinde olsam da kazanmak da güzel. tuttur bazen müsade ediyor buna. gerçi, gedikliler daha çıok kazanıyordur çünkü sürekli güzellikler yapıyorlar.

hizmetçiler dizisi

Ne kadar para o kadar güzel hizmetçi olarak dönüyor bu işler sanırım, akşam ki bölümü heycanla bekliyoruz bakalım neler olcak....

pep card

yakın zamanda abim aldı, yurt dışında araba malzemeleri satan firmada çalışıyor. bize para gönderirken kur farkı olmasın diye aldı oradan biliyorum

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

ülkede güzel şeyler de oluyor dedirten haberdir. Günlerdir mücadelesini verdiğimiz Küçük Akbabaların nesli tükenmesin sesine Vaillant kulak vermiş. Ve onlara sahip çıkacakmış. Vaillant'ın bu atılımı dileriz tüm kurum ve kuruluşlara örnek olur. Doğa ve doğadaki canlılar yok olmasın artık

tüm kadın psikologların güzel olduğu gerçeği

Psikoloji okuyorum ama daha dikkat edemedim ona. Fırsat buldukça letgodan öğrenciye eşya kampanyasına bakınıyorum sadece.

kitap alıntıları

onlar gibi olmak, onlar gibi giyinmek, onlar gibi yiyip içmek, onlar gibi oturup kalkmak, onların diliyle konuşmak… haydi bunların hepsini yapayım. fakat, onlar gibi nasıl düşünebilirim? nasıl onlar gibi hissedebilirim?

yakup kadri karaosmanoğlu-yaban

boydak holding

işçilerin alın terini ödemekten imtina eden bir kuruluştur. işçinin emeğinin sermayeyi alt ettiği günleri görebilmek dileğiyle.

kırmızı oje

doğru tonunu bulduktan sonra herkese, her kıyafete yakışan ojedir. korkmayın bi kerecik deneyin, asla vazgeçemeyeceksiniz!

kulaklık

kulaklık harika bir icattır. yanlız o kabloları birbirine dolananınca küfür edilesidir. ve de hep teki bozulur digeri calısır bosuna demiyorum 3 baslı kulaklık yapın diye.

galata

evliya celebininin seyahatnamesine göre rumca süt demektir ve galatadaki sütçülerden ötürü adı galata konulmuştur.

geveze

koray bey ve sinan için tam pansiyonu feda ettiğim virgin radio sabah programı. sabahların sultanı adeta