bugün

entry'ler (31)

sözlükspottaki illumunati gözü

illuminati, bilindiği gibi galileo'nun zamanından beri süre gelen gizli bi akımdır. bu akım bilimin, felsefenin öncüleri tarafından kurulmuş kiliseye karşı olan ve son derece tehlikeli olan gizli bir oluşumdur. bu oluşumun içerisinde öyle sokaktan toplanan ergenler yer bulamazlar. tamamı bilimin ışığında aydınlanan kişilerdir. matematiksel alanda uzmanlaşmış ve son derece zeki olan kişilerdir. bu nedenden dolayı beyninin zerre kadarını bile güçlükle kullanan ergen bozuntusu liseliler bu oluşumda yer alamazlar.

buradan çıkarılacak sonuç : serkan inci tamamen insanların sözlük'e olan ilgisini, merakını artırabilmek için ortalığı illumina vs.. türündeki laflarla bulandırıyor. dikkat çekme çabaları.

sinan akçıl

bestelerinin güzelliği ile sesi ters orantılı olan şahıs.

oruç tutanları dolandırmak

senin beynin ayıkken de çalışmıyor ne yazık ki dostumç.

eskişehir de kürt işçilere saldırı

(#2) haklısın kardeşim.

askerliğin vatan borcu olması

eğer senin ataların bu ülkeyi o cepheden bu cepheye koşarak var olur hale getirdi ise ; sende onların psikolojik halini bir nebze de olsa anlamak için, disiplin nedir görmek için paşa paşa gideceksin arkadas! yoksa hain ile aranda ne fark kalır? aynı düşünceyi savunuyorsunuz.

yok artık lebron james sözüne alternatifler

(bkz: ebenin avi)

akasya durağı nın 3d yayınlanması

(bkz: eşşeğe altın semer de bağlasan eşşek yine eşşektir)

atalarımızın önünde bir kez daha saygıyla eğiliyorum.

facebook taki acayip grup isimleri

facebook'ta toplam üye sayısı yaklaşık 550 milyon iken, allah'ını seven 999.999.999.999.999 kişi arayan tek milletiz.

aleviler müslüman mıdır

alevilik denilen hz. ali'yi önde tutmak demektir. hz. ali bir müslümandı ve islamın gerektirdiği tüm buyrukları yerine getirdi. hacı bektaşi veli'nin şiirlerine bakacak olursak allah-peygamber-ali üçgeni içerisindedir. yani müslümandır. fakat son yıllarda işin kolayına kaçan alevi görünüşlü tipler ; "hz. ali bizim yerimize de namaz kıldı ve oruç tuttu" gibi komik bir söylemle islamın en önemli buyruklarını reddeder hale geldi.

bu nedenden dolayı değillerdir arkadaşım. fakat islam hoşgörünün dinidir.. iyiliğin, doğruluğun dinidir. ve bu nedenden dolayı da onlar bizim kardeşimizdir.

kadın dövmek erkeği iktidarsızlaştırıyor

bilm adamlarının üzerinde çalıştığı ama benim saçma ve bir o kadar da gereksiz bulduğum bir çalışmadan ibarettir.

ünlü biriyle fotoğraf çekilmek

ünlülerde oluşan o zorla çekiliyoruz imajını bilgisayarda görünce insanın biraz utanması olası olan durumdur.

cuma sonrası imama haftaya yine aynı saatte demek

"geçen gün imam ikinci rekattan sonra serbest bıraktı". ile türdeştir.

yeni neslin sekse ilgi göstermemesi

yetersiz sevgi ve yanlış yönlendirmenin doğurduğu asosyalliğin bir diğer yönüdür.

sözlük yazarlarının itirafları

bir gün karşıdan karşıya geçerken yaşlı bir amca çarptı gözüme. aslında ona yardım edip karsıya geçirmek istedim ama nedense içimdeki birsey buna engel oldu. adam karşıya geçmek istiyordu. çabalıyordu.. ben nedense umursamayarak yolu ortaladım. ama sonradan hiçbir sey düşünmeden amcanın yanına gittim hızlı adımlarla ve onun koluna girip karşıya geçirdim. o an yaşadığım mutluluk ömrüm boyunca yaşadığım en iyiler arasındaydı..

hiç seks yapmamış insan

kankalık, arkadaşlık içgüdüsünü korumaya çalışan insan tiplemesidir.

biyikli genc forvet

sözlük içerisinde pek sevilmese de seveni de olan şahsiyettir.

genelevi halka açmak

süleyman demirel'in "genel evleri kapatalım da bizi mi s*ksinler?" sözünü aklıma getiren haber.

amı olanın dini imanı olmaz

annesini düşünmeden söylenen, ağzından çıkan kelimeleri düşünmeden sarf eden insancıkların söylediği söz(!) topluluğudur.

mustafa kemal atatürk

sadece türklerin, türkiye'nin değil ; dünya'nın önünde saygı ile eğildiği, eşsiz bir lider.

kadınların güldüren erkeklere sadece gülmesi

(#3) haklı gibi.

kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmasalar da aralarına alırlar. bu yadsınamaz bir gerçektir.