bugün

inci sözlük moderatörüdür kendisi.
inci sözlükte herkesin tanıdığı, sevdiği moderatördür efendim. gözümüzde çıtı pıtı bir kız olarak canlanmıştır kendisi.
hangi hatuna asılsam altından bu çıkıyor. sikerticem ibneyi du bakalım. şaka lan severim piçi.
(bkz: kaytam bıyıklarımı süreyim nerene nerene)
severim kendisini yalnız arada bir gereksiz konuşmuyor değil.
inci sözlüğün en sevilen 2.moderatörüdür.
sanıldığı gibi gnirpsle aşk yaşama durumu yoktur ama sözlükten bir hatunla görüştüğü doğrudur.
rol yapmaz, olduğu gibidir. hiç tanımadığı bir adamın bile sıkıntısı olsa, koşar gelir.
inci sözlükte kız yazarlarla girdiği diyalogla dikkat çekmiş görevini kötüye kullanmış yazardır. moderatördür.!
nasılsın bilirdiniz sorusuna iyi bilirdik diye cevapladığımız incici.
bana ali asım balkayayı hatırlatan yazar.
(bkz: ian rush)
sürekli soğuk, ukala davranırdı bana. sevmemiştim. bir kan duyurusu için ihtiyacım oldu kendisine, kendi hastasıymış gibi ilgilendi. gerçekten çok iyi birisiymiş. ayrıca çok da güzel sürmeli gözlere ve kirpiklere sahip yakışıklı biridir. *
defalarca silinmeme ragmen bana sırtını dönmeyen, attıgınız pmlere cevap veren birkaç moderatörden biri olan, duyarlı ama özünde piç birisi.

gerçek anarşist. önünde eğiliyoruz büyük usta.
inci sözlüğün en iyi moderatörü.
(bkz: ali daei) *
daima en önde flama taşıyan inci sözlük yazarı.
silinen 1.nesil hesabımı açtırmak için 4. nesil hesabımla attığım 15-20 satırlık yıkama, yağlama, ağlama, özür * mesajıma:

" bakara suresi yazmana gerek yoktu , hesabı aç, pişmanım falan desen açardık zaten."

diyerek, beni kopartmış süper adam. seni seviyorum forvetcim. çok özlemişim hesabımı be. *

edit: artık yok.
sözlük içerisinde pek sevilmese de seveni de olan şahsiyettir.
çok on numara bir moderatör.
kafa bir moderatör olmasının yanında, incinin kaliteli yazarlarından da biridir. cidden iyi yazıyor adam. dedesini uykudan, "gel yarim ol, sultanım ol, fermanım ol, dertlerimin dermanı ol recai." diye uyandıran bir babaannesi, demokrat bir ailenin kızı olan boyozgül isimli izmirli bir sevgilisinin olduğunu okuduğumda yarıla yarıla gülmüştüm.

bak yine aklıma geldi recai ne ya. *
150-160 sayfalık nikaltını ve 10.000'e yakın entrysini sildirerek inciye veda ettiğini az önce gördüğüm eski inci modu.
inci sozluk ex-moderator'i. hic sevmem kendisini. liseli diyolla...
inci sözlüğün eski moderatörlerinden iyi bir moddu severdik gitmeseydi keşke.
yeni yetme gençlerin sakal bıyık sevdasıyla tüylerinin 11'e 11 yüz sahalarında maç yaptıkları durumdur.
inci sözlükte moderatör.