bugün

iyi ki dogdun sevgilim...diye baslayacak ama nasil devam edeceğine karar veremediğim mesajdır..
d.g.k.o yazın gönderin makarası saglam oluyor. Ama tabi doğum gününü sadece mesajla geçiştirecekseniz denemeyin.
klasik mesajlardan kaçınınız özel ve aranızda anlamı olan cümleler kurunuz. *
sensiz geçen günlerin ta aq...
"iyi ki!..." yazın sadece, minimal takılın.
doğum gününü kutlarım, arkandan şutlarım. <3
bir ergen zihniyetin eseridir. zira insan sevdiceğinin doğumunu smsle mi kutlar? aynı şehirdeysen zaten bir planın vardır ve smiley yerine gerçek gülümsemenle bir öpücük kondurursun yanağına... yok uzaksan telefon açar karga sesinle happy birthday to you! şarkısını söylersin bağırarak.
boş mesaj atın, kendi anlam yüklesin.
ad günün kutlu olsun.
doğum günün kutlu olsun.
minareden atlarım. Doğum gününü kutlarım hocam.
doğum gününü kutlar arkandan şutlarım *

baya bir ağır oldu lan galiba *
saatin tam 00.00 ı gösterdiğinde doğum gününün ilk dakikalarında atılacak olan mesajdır.

bugün doğdun sen, hiç bir şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya, ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını. annenin babanın en sevdiği en değerli varlığıydın, onların vazgeçilmezi, onların parçası. şimdi ise benim hayatımdasın , düşüncelerim , kalbim, her şeyimsin. bugünün senin için anlamı ne ise benim içinde aynısı çünkü sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın, bende seninle gözlerimi açtım bu dünyaya. sen bu renksiz dünyama renk katan,sen karanlık dünyama ışık tutan, sen benim yaşama sebebim, iyi ki doğdun , iyi ki hayatımdasın , iyi ki sevmişim seni bir tanem, seni çok seviyorum.
Doğum Günün Kutlu olsun...
O.A.

edit: imla.
'bugün doğum günün. bir nevi benden gittiğin gün. benden ayrılmak sana nasıl yeni aşklar getirdiyse, yeni yaşında sağlık ve mutluluk getirsin. ha getirmedi mi? koy götüne gitsin. tıpkı benim götüme koyup, daha ahmet vaar, mehmet vaar, ali vaar dediğin gibi'
- selam canım şuan bir tane frambuazlı pastam var elimde. Onu tam yüzünün ortasına yapıştırmak istiyorum. Sonra saçlarına kremşanti sıkıp oynamak istiyorum. Ağzına kocaman bir çilek kulaklarına ise reçele batırılmış kiraz takmak istiyorum.
Çok heyecanlıyım bugün gel beraber yapalım şu işi. Follow me!
Her tarafını yapış yapış yapmak istiyorum aşkım. yalasan bile geçmeyecek türlerden .

sana çok güzel bir hediye aldım kova kova çam reçinesi. Ellerini onlara batırmak istiyorum. Yapış yapış olsun.

+ ???!!! Ne diyorsun sen!
- elinin kiri diyorum aylarca ben eziyet çektim hep ben sıkıntı çektim. Bak gör nasıl oluyormuş.
billboardlara yazılmalıdır *
henüz yazılmamış olandır. * *
bence sevgiliye yazılacak mesaj diğerlerinden farklı olmalıdır. zira onun önemli olduğunu ve okuduğunda gerçekten sevindiğini anlaması gereken bir durumdur. bu konu hakkında şöyle bir fikrim vardır ki bu herkes tarafından kullanılabilir fakat bu mesaj için o gün sevgiliniz ile buluşulmayacak durum varsa geçerli olabilir.

kıza doğum gününü unutmuş gibi davranılır saat 00:00 da mesaj atılmaz. hatta gerekiyorsa erkenden uyunur. ertesi günde konu hakkında hiç konuşulmaz hatta çalışılıyorsa "aşkım bugün çok yoğun pek konuşamayacağız" denilir. kız bu duruma son derece üzülecek ve unutulduğunu doğum gününde kendisiyle ilgilenilmediğini ve onu sevmediğinizi düşünecektir. işte önemli olan konu budur. bu durum bizim golü atmak için hazırladığımız zemindir. gün ve akşam saatleri yine aynı şekilde geçirilir ve günün son dakikalarında yaklaşık 23:50/55 gibi kız arkadaşımıza şu şekilde mesaj atılır.

" Sevgilim! biliyorum bugün bana çok sinir oldun seni unuttum ihmal ettim sandın ama benim öyle bir düşüncem hayatta olamaz. Çünkü sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. Herkes birbirinin ilk önce doğum gününü kutlamak ister çünkü onlar sıradan insanlardır ve sıradan işler yaparlar. sen benim için sıradan biri değilsin. ilk olanlar her zaman gelir geçer fakat son olan kişi her zaman kalıcı, hayatını geçireceğin insandır. sen benim hayatıma giren son insansın ben de senin hayatına giren son insan olmak istiyorum sevgilim. bu yüzden en son doğum gününü ben kutlamak istedim. doğum günün kutlu olsun aşkım seni her zaman seveceğim."

bu mesajı gönderdiğinizde kız arkadaşınızın götü düşecek, yüzünde aptal bir gülümsemeyle telefonun ekranını öper duruma gelecektir.
Damdan dama atlarım doğum gününü kutlarım.
yalansız bir dünyada hep gülmen dileğiyle gibi klasik bir başlangıçtan sonra seni çok seviyorum, iyi ki varsın gibi sevgi dolu bir bitişle sonlanan mesajlar olabilir.
isteğe göre ufak şiirlerde eklenebilir tabi.
ama en iyisi mesaj göndermek zorunda kalmaman, sevgilinin yanında olmasıdır.
sana en güzel hediyeyi almak için bayağı uğraştım ama baktım ki senin adından daha güzel birşey bulamadım, o yüzden adını hediye etmek istiyorum sana... hem senin o naif yüreğine, bu paha biçilmez adınında layık olamayacağını biliyorum, dedim ya daha iyisini bulamadım, bir sen varsın bir de adın...

iyi ki doğdun bebeğim.

edit: ukalam benim, çok bilmişim. *
Ey ahu gözlü yar, ey gül-sima dilber-i rana!
Neeeedisen!
ve tanrı mutluluğu yarattı.

- bence mesaj atma, söyle.
ya doğmasaydın...
iyiki hayatımdasın iyi ki seni tanımışım hayatıma girdğinden beri beni mutlu etmenden çok mutluyum iyi ki doğdun bitanem.
güncel Önemli Başlıklar