bugün

entry'ler (56)

sözlük yazarlarını anlatan şarkı sözleri

Isteyipte soyleyemedigim cok sey var.

yazın geldiğini anlama yolları

Polenlerin havada ucusmaya başlaması hırkalarin yavaş yavaş atılıp daha açık saçık giyinilmeye baslanmasi erik satan abilerimizin ortaliklarda gezinmesi havanin aydınlık kalmasi örnek olabilir.

yaz mevsimini sevmeme nedenleri

Bunalttıcı sicak olur kesinlikle öğle vaktinden önce dışarıya çıkılmaz başınıza güneş gecer hatta amele yanıkları olmanıza sebep olur. Icinizden hicbir sey yapasınız gelmez devrilir yatarsınız.

yazın ortasında grip olmak

Evlat acısı gibidir sen bütün bir kış hasta olma sonra yazın ortasında nezle ol vay haline.

çikolata sevmeyen kız

O kız olmamış yeniden yapsınlar.

bir eziğin tek hazinesi nedir

Umutlarıdır.

pudra süreyim derken un kurabiyesine dönen hatun

Sivilcelerimi kapatacam diye kendini yırtıp pudrayı dayamalari sonucu olusur haliyle ruh gibi gezinmelerine ve ten farkina sebep olur komik görülesi bir durumdur.

yazarların canı sıkıldığında yaptıkları

Genelde pcde pineklemek tercihimdir pc olmadığı durumlarda kulaklıkla muzik dinlemek kurtarıcıdır.

sis

Hava durumu olarak ele alirsak milletin önünü goremeyip sovmesine sebep olur fakat nedense severim ben sisli havaları.

yalın

Okulda evde arabada kisacasi hayatımın her aninda bu adamin sarkilari var her sarkisiyla büyülüyor beni resmen cok anlamli cok.

keyif almadıktan sonra yaşamanın ne anlamı var

(bkz: carpe diem) günü gününe her seyden zevk alarak yaşamak lazım bu dünyaya bir kere daha gelmeyecegiz sonuçta.

yazarların aldıkları en düşük notlar

26 fizik .

hayatında sevişmeyi bırak hiç öpüşmemiş insan

Utangac veya sogukkanli olabilir böylesi.

düşünüyorum o halde düşünmeyeyim

Düşünmekten beyninin sikildigi durumdur sonunda en iyisi dusunmemeyim lan dersin.

20 dk uyuyacağım diye yatıp 8 saat sonra uyanmak

En cok yasadigim durumdur kendisi. Ulan bes dk daha, cok degil diye koyarım kafamı yastıga kaldırabiline aşk olsun her seferinde de geç kalırım.

sigaranın zararları vs kolanın zararları

Zararları konusunda ne kadar bilinçli de olsak vazgecmesi zordur (bkz: atın ölümü arpadan olsun)

şimdi yatayım sabah erken kalkar ders çalışırım

Yav he he durumu. Asla gerçekleşmez vicdan azabı tavan yapar okulda çalışırız denilir fakat kitap yuzu açılmaz.

mesaj atan herkese cevap atmak

Sabır isteyen iştir.

durduk yere adamı mutlu eden şarkılar

Bizim için anlam yüklü olan şarkılardır. Veyahut melodi kulağımıza hoş gelir ve her dinlediğimizde mutlu hissederiz.

hiçbir zaman mükemmel olduğunu hissedememek

Ne yaparsam yapayım, bu duyguya erişemiyorum sanırım. Ortalık da ise mükemmel olmayıp - hatta olamayacak- tiplerin mükemmel edasında dolaşması da ayrı bir durum zaten. Sanırım her şey kendine olan güvende bitiyor.