entry'ler (13)

mhp nin iktidar olamayacağı gerçeği

Ben değil kundakta ki çocuk tarafından bile bilinmektedir bir ülkücü olarak her şeyin farkındayım kim istemez desteklediği partinin iktidar olmasını ancak %40 gibi bir rakamla tekrar iktidar olacak bir rakip akp var kendimizi kandırmayalım akp yine iktidar lan.

baatıl rhyme

Bu tarzda bir şarkı daha yapacağını açıklayan sagonun gün itibariyle twitter'dan yazdığı açıklama : 30-40 arası 4lük 7-8 dakikalık maksimum battle rhyme alayına gider. o kadar kolay ki benim için battle rhyme

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum 9 yıl önce orta sondayken müdürün benden istediği çaydan 2 yudum alıp önüne koymuştum pişman değilim.

üniversitelerimizde seks partilerinin olmaması

devletin el atması gereken yegane konudur.

kaybedenler kulübü

sizinle yatmışmıydık sorusuyla kahkahaya boğan romantik komedi tarzı film ilginçtir, güzeldir, düşündürür.

2011 seçimlerinde kurtarılması gereken 13 bölge

akp'nin izmiri alması Türkiye'nin israille savaş açması kadar zor bi ihtimal g*t yemez her 2'si içinde

anında moral bozan şeyler

eski sevgiliyi sevmesen bile yolda gördüğünde duyulan acının adıdır anında moral bozan şey...

behzat ç ye rtük ten ceza

Bakalım daha neler göricez argosuz komedimi olur lan ! en azından ben argosuz küfürsüz film istemiyorum arkadaş istertesiniz gece 3'e alın diziyi inadına kalkar izlerim gereksizsin rtük

beyaban

Durduk yere tribe sokan rap şarkısı gece sahilde dinlenmesi ısrarla tavsiye edilir.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

kendine yetebilen ilginç insan türüdür. Tek başına sebepsiz dağları deler bazen ben çirkinmiyim lan ? kaygısını taşır sonuç olarak nefes alıp vermeye devam eder tebrikler mutlu insan.

ygs skandalının unutturulacağı gerçeği

unutuldu bile unutturmaya gerek kalmadan.

sagopa kajmer

son albümüyle olmamış be sago dedirten adamdır nerde bpg ? nerde romantizma ? şuan yeni çıkacak ep'yi beklemedeyim inşallah yine hayal kırıklığına uğramayız.