bugün

evet kankulilerim. ülkemizin birliği, beraberliği ve istikrarı için kurtarmamız gereken tam 13 il bulunmakta. bunlara değinmek lazım. biraz açalım.

şanlı 2007 seçimlerimde türkiye'ye damgasını vuran ak partimiz 20 küsür partilik seçimlerde oyların 47'sini, 81 ilin de 68'ini alarak türkiye'nin mutlak partisi olduğunu göstermişti. bazı particikler gibi sadece kıyıda ya da iç anadolu da değil, her yerdeydi.
şimdi hedef, kalan 13 ili de kazanmak, medeniyet ve istikrarla, bollukla buluşturmak. hangi iller mi bunlar?

1- edirne
2- kırklareli
3- tekirdağ
4- izmir
5- muğla
6- içel
7- osmaniye
8- diyarbakır
9- tunceli
10-muş
11-siirt
12-hakkari
13-ığdır

*** ''marmara'': edirne, kırklareli, tekirdağ.

bu illerde genel olarak kafalar sürekli güzel olduğu için pusulada şaşırıyorlar sanırım. tabi cumartesi gecesi alkole abanıyorlar, aksırana tıksırana kadar. bunun payı da var. pazar sabahı kendilerine gelemiyorlar, gelseler de sandığa gidip doğru düşünemiyorlar ya da ampul amblemimiz gözlerini alıyor, damgayı vuramıyorlar.
ancak bu illerin içler acısı durumunu görünce herhalde artık doğru yolu bulurlar, ak partimizi. son şansları...

*** ''ege'': izmir, muğla.

alkolün çarptığı başka 2 kent daha. ama muğladan olumlu sinyaller geliyor, sanırım doğru yolu buldular. ama izmir. aaaaahhh izmir. bu ilin potansiyelinden bu kadar uzak yaşamasını izmir-severler olarak nasıl sindiriyorsunuz? cehape sadece kullanıyor sizi, bizim de bir kalemiz var diyebilmek için. lütfen anlayış artık. medeniyete, ak parti'ye gelin.

***''akdeniz'': içel, osmaniye.

içel'i kurtardık diyebilirim. hayırlı olsun. ama osmaniye biraz zor. hepsi püskevit canavarı, ne ğortumu müptelası. belki pusula başında kendilerine gelirler.

***''doğu ve güneydoğu anadolu'': diyarbakır, tunceli, muş, siirt, hakkari, ığdır.

kandırılan, oyuna getirilen kürt kardeşlerin bağımsızları seçtiği iller. ama inanıyorum ki muş, ığdır, hakkari ve damadı olduğumuz siirt bu sefer ak parti diyecek. tunceli ve diyarbakır. biri hemşerisi kemale verecek diğeri bedepeye.

sonuç: kısacası; izmir, osmaniye, tunceli, ve diyarbakır dışında 77 ili yine kurtarır ak parti. kalanlardan 2'si muhalefet liderlerinin memleketi, 2 tanesi de kale.
olsun 77 il de yeterli, kalan 4'ü de sürünür 5 yıl daha, napalım kankulilerim?
(bkz: gavur izmir)
(bkz: bir şakirt gördüm sanki)

550 vekilin tamamını isteyen şakirt ayaklanmasıdır.

(bkz: ver kurtul)
şakirt kankulilerin sabah uyandıkları zaman rüya yorumu yapmalarını sağlayan istatistikler.
nuri alço'nun veya coşkun'un kurtarma biçimiyle kurtulacaklarını bilen, bilinçli seçmene sahip bölgelerdir.
konya, niğde, aksaray, çankırı, bingöl, elazığ, adıyaman ve akp'nin birinci olduğu tüm il ve bölgeler. buralar kurtarılmalıdır.
izmir de akp lilerden kurtulsun. hemen ok.
ilçe sonuçları veren ezik laikçilerin görüldüğü başlık. canım benim, beşiktaşı kadıköyü falan da yaz, mutlu olun asdasfasdfasd.
anadolu yu bilmem ancak trakya dan babayı kurtarır akp.
ege de muğla ve izmir' i unutun, hatta bence kurtarılacaklar listesine aydın' ı da ekleyebilirsiniz.
(bkz: chp nin birinci parti olacağı iller)
propaganda seziyorum sanki. ayrıca ben de kurtarılması gereken 68 il olduğunu düşünüyorum. saygılarımla şakirt kardeşim.
son yapılan ve sonuçlarına son derece güvendiğim anketin gelen sonuçlarına göre bu 13 bölgeden 8'i kurtarılmış durumda.
2 tanesi ortada.
3 tanesinde ise ak parti ''az farkla'' geride.

daha 1 hafta var kankulilerim. tarihi bir sonuç görebiliriz.
ülkemizin her yerindeki yurttaşlara son sözüm 'turuncu mavi ak parti bayrakları' hazırlansınlar.

(bkz: turuncu mavi ak parti bayrağı)
akp'nin izmiri alması Türkiye'nin israille savaş açması kadar zor bi ihtimal g*t yemez her 2'si içinde
insanı geren saptama.

ya troll isen neyse de değilsen en iyi ifadeyle ayıptır; "kurtarılması gereken", "kafalar sürekli güzel olduğu için" falan.

hem kendine; cahil, bidon kafalı, göbeğini kaşıyan vs. hakaret edilmesinden yakın hem de sonra milletin iradesini "kandırılan, oyuna getirilen" diyerek yerin dibine batır.

(bkz: olmuyor böyle)
yandaşların www. nolur. com adresine gidip, bir ziyaret edilmesini düşündüren söylem.