bugün

entry'ler (43)

bluevelve nin karmasındaki gizli kelime

(bkz: vitaminsiz)

messi illuminati üyesi mi

hayır insanı ister istemez bu düşünceye sevk ediyor messi denilen arkadaş! 3 - 4 kişiyi eksiltip gol atmalar! 2 - 3 kişi çalımlayıp ara pası 4 kişi arasına bırakarak takım arkadaşına gol attırmalar! bu olsa olsa illuminati işidir!

messi illuminati üyesi mi

barcelonanın süper yeteneğinin illuminati üyesi olabilceği sorunsalıdır. cünki bu günlerde illuminati hayatımıza cok girdi! acaba o süper yetenekte onlardanmı?

namaz kılmayı bilmeyen imam

imam osurursa cemaat sıçar söylemide bu imama söylenmiştir diyenlerde çoğunluktaydı.

kaza yaptığını telefonla babaya bildirmek

babayı görmektir. *

ilk buluşmaya 3 aylık bebeğiyle gelen bayan

bunu buluşuncaya kadar neden söylemedin diye sorulası bayandır!

sevgilinin kardeşine aşık olmak

delikanlı adamın yapmıyacağı cinsten olan hede.

ben erkeğim diye dolaşan kıcını fucktır

fate'nin a.p.o'ya attığı dissten bir söz.

sagopa kajmer

yunus özyavuz. daha önce bilgin özçalkanla beraber çalışan bilgine beat yapan sahnelerde arkasında çalan kişiydi. o zamanlar takma adı mic check'di. sonrasında bilginle araları bozulunca ayrıldılar. okuduğu okulun ve kitapların etkisiyle bir anda müslümancı rapper oldu. önceden küfür ederdi, içki içerdi, dövmesi bile vardı. daha sonralarında karakter olarak değişti ve bu yaptığı calışmalarada yansıdı. bi anda kendini müslümancı melankolik rapper olarak piyasa sürdü. yeni takma adıysa sagopa kajmerdi. yaptığı işin raple alakası olmadığını düşündüğüm çakma rapper. beyaz show'da zaten kendiside bunu açık bir dille beyan etti. '' yaptığım müziğin adı rapmi bilmiyorum ama insanlar sevdi'' melankolik rap dediği türkiyede bence ''eski müslümcü kasaların dinleyeceği biraz rap vurgularıyla modifiye edilmiş saçma sapan bişeydir'' rap isyandır arkadaşım senin bi tane kaşara olan aşkın değil! rapin özünü bilmiyorsun diyemem ama kendi ideallerin için rapin adını kirletme bir an önce yaptığın işi bırak.

eski sevgilinin doğum günü

hiç birini hatırlamadığımdır. adam olsaydı eski olmazdı!

sekizinci nesil yazar vs dokuzuncu nesil yazar

hiç gerek görmeyeceğimiz kavgadır. onlarda bizim kardeşlerimizdir. hepsi bu sözlük için bu vatan için birer neferdir.hepsini kardeşim gibi şimdiden kucaklıyorum. ben dedim 8. nesil farklı olucak diye.

ayrılmaz üçlüler

bira - sigara - fıstık.

ophiophagushannah

bu niki okumak için latince bilmen gerek diyerek görgüsüzlüğün dibine vuracağım! kızlarada duyrulur. *

sekizinci neslin cool olduğu gerçeği

su götürmeyen gerçektir. bize yapılan onca saygısızlık onca zulüm, onca eziyet, tüüü kaka demelerine rağmen hiç birine kulak asmayıp hiç birini kazımayıp acaba bu sözlüğü nasıl kalkındırırız diye düşünen gençlerden oluşan 8. neslin bir gerçeğidir.

sex içerikli başlıkları 7 nesillerin açması

hepsinin abaza olduğunu kanıtlayan sözcük öbeğidir.

edit ; gerçi şimdi burda abaza mı abazanmı kavgasıda cıkar. *

yedinci nesil vs sekizinci nesil

8. nesilin gönüllere taht kurarak kazanacağı mücadeledir. 7. nesilin yaptığı giderler bizim anca hoşumuza gider güleriz.

ophiophagushannah

kimseyle şahsi bir sorunu olduğunu düşünmediğim yazar. bölücüler hariç. açtığı başlıklarda amacının sadece biraz gülmek olduğunu bildiğim yazar. biraz sinirlidir ama olsundur. hoşgeldim kanımca.

en iyi 7 nesil ölü nesildir

açtığı başlıklardan , giderli konuşmalarından , aba altından sopa göstermelerinden , biz sizin abiniziz havalarından dolayı nesildaşlarımın genel yargısıdır bu nesil hakkında!

yedinci nesillerden korkuyorum

ama adam dövücez diyor. asansörde sıkıştırıyor, çeşitli fantezileri var. böyle başlık açtı hatta. adamlar belli hepsi kendi çapında bir makine. 3.10 luk delikanlı hepsi!

yedinci nesillerden korkuyorum

demin nesildaş bir arkadaşımla yaptığım sohpette kullandığı cümledir. 7. nesil onun dizlerini titrettiğini hepsini kendi çapında birer makine olduğunu, yaşadıkları bölgelerde şehirlerde nam saldıklarını, ali kıran baş kesenle kanka olduklarını duyduğum ve acaba benide sıkıştırıp döverlermi diye düşündüğüm bir gerçekliktir.