bugün

entry'ler (71)

uludağ sözlük kafkasya kökenli yazarlar

kendisiyle ve kökeniyle gurur duyması gereken insanlardır *

doğunun türkiye ye hiçbir fayda sağlamaması

doğuyu verelim gitsin demekle olmuyor neden verecekmişiz o kadar şehit verdiğimiz toprakları? ayrıca bu fikri öneren yazarımız çok mu biliyor da bu kadar saçma bir fikir öne sürüyor?
(bkz: seni kürtlere verelim gitsin)

organ bağışı günahtır

organ bağışının günah olduğunu savunan zihniyet bir de öldükten sonra işe yaramayan o organların başkalarına hayat vererek kazanacağı sevabı düşünseler bardağın dolu tarafını da göreceklerdir...

sözlük yazarlarının okuduğu bölümler

uluslararası finans *

kokoreç midye yiyen işkembe çorbası içen kız

sanırım dünya üzerinde hiç olmayan kızdır...

kızlardan kızlara tavsiyeler

çok fazla makyaj yapmayın çünkü çok kötü duruyor ayrıca yüzünüze çok fondoten sürmeyin çünkü boğaz ile yüz arasındaki ten rengi farklılığı çok komik oluyor...

doğumgünü hediyesi olarak 2 kilo domates almak

çok doğru bir hediye olur malum domates artık orta ve düşük gelir düzeyine sahip ailelere lüks bile oldu...

kadınlar ve erkekler beraber çalıştırılmamalıdır

bu kadar geri bir düşünce yoktur saçmalıktır yahu nedir bu cinsiyet ayrımı herkes insan değil mi ayrıca bu durumdan memnun olmayanlar mümkünse şeriatla yönetilen ülkelerde yaşasınlar çünkü tam düşünce yapılarına uygun ülkelerdir bunlar. son olarak saçma bir önermeden ibarettir, ciddiye bile alınmamalıdır...

bluevelve

yeni nesil yazarları aklınca kötülemeye çalışan yazardır madem biz sözlüğe bir şey katamıyoruz buyrun siz eksiklerimizi kapatın işte sözlük yazın da biz de bilgilenelim o engin bilgilerinizle tabi bizle uğraşmaktan vakit bulursanız...

yeni nesil yazar kıyımının gerekliliği

(bkz: yeni nesil yazarlarla uğraşan takıntılı tipler)

türk kızlarını beğenmeyen türk erkekleri

kendilerinin göbeksiz hallerini balkonsuz eve benzeten bir anlayışta olup türk kızlarını beğenmemeleri incelenmesi gereken bir konudur.

küçücük kızı atatürk e düşman eden zihniyet

işte geleceğin aydın insanı; hem atatürkü sevme hem dinden bahset var mı böyle iş dinde nankörlüğün yeri var mı? dinden bahseden insan atatürkü de tanır sanki atatürk olmasaydı senin baban belli olacaktı ey çocuk!

kızlardan kızlara tavsiyeler

manikür olmayan tırnağa oje sürmeyin çünkü çok kötü duruyor bir de dışarıda dondurma yemeyin sakız çiğnemeyin.

mustafa kemal atatürk ü sevmiyorum

eğer atatürkü sevmiyorsan git sevdiğin bir önderin kurduğu bir devlette yaşa türkiyede işin nedir önderini sevmeyen ülkesini hiç sevmez bu durumda ya sev ya terket bu kadar basittir olay.

ortaokul mezunu fakir yedinci nesil yazarlar

yok alakası yok yedinci nesil yazar demek ortaokul mezunu demek değildir ama bunu genelleme yapanlar ortaokul zekası taşıyordur sanırım ki üniversite mezunu ya da okuyan da vardır buna ek olarak özel okulda okuyanlar da vardır aramızda (bkz: ben)

saat 9 u 5 geçe siren sesiyle hüzünlenmek

saat 9 u 5 geçe hem de ülkemiz için en önemli günlerinden birinde duyulan siren sesinden rahatsız olan bir insan daima rahatsızdır diye düşünüyorum genelde Atatürk'ün düşünülmesi o aramızda olmadığı için üzülünüp ağlanılması gereken ve ona saygı duyulması gerekirken böle saçmalamak ve bu saçmalayanları da aramızda barındırmak çok kötü bir durum en azından ben kendimi kötü hissediyorum sanki Atatürk olmasaydı bu cumhuriyette böle ağzınıza geleni yazıcaktınız dimi bence nankör olmayın be oturun da o minicik beyninizi biraz çalıştırın Atatürk bize neler bırakmış diye di mi ama?

profdrnirvana ve baslıklarının bayması

özelden attığı mesajlara cevap vermeyince yaptığını anlayıp susan yazardır bu yüzden söyledikleri kulak ardı yapılmalıdır.

platinum

gerçekten tam doğruları yazan ve hiç bir abartı yazısı olmayan yazardır takdir edilesi nadir yazarlardandır.

geç bunları

en güzel senin söylediklerini kaleye bile almıyorum ya da yutmuyorum ifadesidir ve bu lafın üzerine kemkümler başlar.

sözlük kızlarının hepsinin çok güzel olması

acaba ne değişti de sözlüğümüzün sevgili erkekleri tarafından böyle güzel yorumlar yapılıyor gözlerimiz yaşardı gerçekten.