bugün

entry'ler (27)

ankaragücü iskendurun d çelik maçı

insallah ankaragücü alacaktır maÇı bursadan 1.

sözlük yazarlarının itirafları

cCc bursaspor siker cCc.

burak yılmazın bile dolandırılması

Beyler kendini atmıştır inanmayın.

kışın güzel yanları

Kestane sıcak bir kahve ve kar...

kışın gelmesiyle düşünülenler

Bu soğukta maçlara nasıl giderim.

kavga etmekten korkanlara tavsiyeler

Arkadaşları toplayıp baskın yap.

bir insana öleceğini söylemek

Çok acıklı bir durumdur alıştıra alıştıra söylemek en iyisi.

öldüğünde üzecek yaşayan efsaneler

Eminem var 50 cent var ve tabikide ben varım.

balotellinin dun gece kazandigi penalti

Bence haksız penaltıdır ajax'ın 3 puanını elinden aldı hakem balotelli ipten kurtardı milanı.

haydar baş

Profesör haydar baş diye bilinir kendisi çeşitli gazetelerde soru cevaplamaktadır.

ümit besen

14 ekim 1956 yılında Osmaniye doğumlu türk sanatçımızdır askerliğini kütahyada yapmıştır çesitli filmlerde de rol almıştır. En çok bilinen şarkısı nikah masasıdır.(nikahına beni çağır sevgilim istersenbşahidin olurum senin).

twitter

Dünyanın en çok tık yapılan mobil bir ağdır retweetlemek favlamak twitter terimlerinden bazılarıdır.

onur air i arayıp onur u ver bana demek

Büyük bir ibneliktir onur airde çalışsam direk ayrılırdım ve onura küfür ederdim.

sivrisineğin görüldüğü an

Tam uykuya dalınacakken muhteşem bir sesle vücudunuza iniş yapmasıdır bir kere vucüdunuza iniş yaptıktan sonra geceniz zehir olur zaten.

insanı gıcık eden sesler

Bence dünyanın en rahatsız edici sesleri: çocuk sesi, tek tek damlayan su sesi, garip telefon zil sesleri ,detone sesler.

qapaq

Son internet fenomeni desek yanlış olmaz türkçesi kapaktır iki kisi arasında geçen konuşmada ikinci şahış diğer kişiyi kapak etmektedir (qapaq).

anlamıyorsun

Kimse beni anlamiyo sözü çoğunlukla ergenlikte çocukların söylediği bir sözdür.

açmayın dedeler

Sakın ha girmeyin o siteye dedeler gelir ve .... Sonrada çıkılmıyo o siteden.

ttnet

Artık pek fazla kullanılamayan ve bütün türkiyenin her gün küfür ettiği bir kuruluştur kendisi.

sözlük yazarlarının bugün aldığı kararlar

Bugün aldığım kararlar şunlar sevgilimden ayrılacağım birdaha bilgisayarı açmıcam uludağ sözlüğü çökerticem ekşi sözlüğe geçicem ve son olarak okulu bırakacam şaka lan şaka böyle şeyleri yapamam.