bugün

kavga etmesi gerektiği halde bundan çekinenlerin oldukça işine yarayacak tavsiyelerdir.
fight club izlesin...
kavga edin ama dayak yemeyin..
kavga edin, dayak da yiyin ama rezil olmayın.
"ten" korkanlara veya "ye" korkanlara tavsiyelerdir.
kavga etmeden dövüşün. hadi bakiim.
gözlerinizi kapatmayın, rastgele vurmayın, artistlik yapmayın, centilmenlik yapmayın (düşene vurun, ağzı burnu dağılana kadar vurun), kavga sırasında bıçak vb. görürseniz topuklayın.
dayak yiyin.uslanmadan,çekinmeden dayak yiyin,unutmayın ki siz o acının öldürmeyeceğini anladığınızda hatta siz adrenalin salgıladıkça acıyı hissetmeyince çok fazla dayak arsızı olacaksınız.en iyi kavga eden hayvanlar dayak arsızı olanlardır
dayak yiye yiye atmayı öğreneceğiniz için çekinmeyin ancak karşı tarafta bıçak, tornavida vb görürseniz erkeklik yapmayın. uzaklaşın
etmek korkanlara tavsiyeler kısmıyla beni yarmış başlık.
ağzına ağzına vurun. yiyin birbirinizi inekler !
ben var gelmek istanbul.
(bkz: google translate)
kavga etmesi gerektiği halde bundan
çekinenlerin oldukça işine yarayacak
tavsiyelerdir.
adam çağırın.
uludağ sözlüke başlık açıp, kendinizi ifşa etmeyin. ne bilim karateye falan yazılın.
beni çağırın. *
gözlerinizi kapatmayın, rastgele vurmayın, artistlik yapmayın, centilmenlik yapmayın (düşene vurun, ağzı burnu dağılana kadar vurun), kavga sırasında bıçak vb. görürseniz topuklayın.

(bkz: kavga etmek korkanlara tavsiyeler)
korkmayın.
karşındakinin sendende korkak pısırığın teki olduğu düsüncesini benimse.
ha kaldı ki bende korkarım bazen,çok sinirlendiğimde,gözüm döndüğünde korkarım.kendimden korkarım,çünkü o an delici,kesici,yakıcı ne kadar araç varsa kullanabilir hem karşımdakinin hayatını sikebilirim (bu kısmı umrumda değil gözümü döndürecek kadar şerefsiz biridir),hem kendi hayatımı yakabilirim.
Edepli olun. Uslu durun.
kavga etmeyin!
gözünüzü karartın sonunda ne olur diye düşünmeyin eğer düşünürseniz ne kadar saçma olduğunu anlar vazgeçersiniz biz mantıklı insanlar öyle yapıyoruz.
Korkaklık yapıp kaçmayın dayak yiyeceğini bildiğin halde kaçınılmazsa kavga etmekten kaçmayın. dişe diş gidin yumrukla gelene bıçakla girmeyin ve en önemlisi zorda kalmadıkça kavga etmeyin.
Deliciden kesiciden kaçın gerisine allah allah diyerek girin nolacak amık en fazla ?