bugün

boşuna sevinen soysuzlardır. feriştahları gelse kürt dayanışmasını yenemez. bu barbarları kürtler bitirecek. ayrıca bugün kürtlere saldıran bu vahşi örgüt, yarın türklere saldıracaktır.
yarin turklere saldiracaktir diyenler icin pkk dir yillardir turklere saldiran ölsün pkk lilar.
insanlığın kök hücresi gibi olan ırktan değillerdir. Dimi lan hewal.
Işid sikince gelip sözlüğe ağlayan hevallerin uydurduğu soysuzlardır. Kürt dayanışmasıymış. Üyeler. Pkk ypg amerika. Biliyorsunuz amerika bir kürt devleti.

Bak bak amın oğullarına bak hümanist kesildiler. Ulan biz şehit verirken ben sevinç naraları atıldığını gördüm doğuda sikik. Bombalar patlarken sevinen insanları. Amcık ağızlı. Sizi sikmeyen ışidin de anasını sikeyim.
Tel Abyad"tan kacan, Akçakale"de devlet gozetiminde kamp kuran IŞÎD bugun Kobanê sinir kapisina saldirdi yarin nereye saldiracak?
ağlama kürdo ühühühü. valla fenerbahçem naniyi alsa ışid'te öldürebildiği kadar kürt öldürse yemin ediyorum dahada keyiflenecem zaten bugünlerde aldığım haberlerle mutlu oldum birde bu ışid baskını işin kreması oldu.
Kobane neresi lan dalyarak.
Valla bugüne kadar düşmanımız olan kürtlerden bir kardeşlik beklentisi içinde olmsdım,aklı ve mantığı olan insan da olmaz zaten.e madem düşmanız kürtler neden bizden destek bekliyor anlamadım.bakanları daha düne kadar meclise girememeleri durumda dağdan şehre inmekle tehdit eden çoluk çocuk tayfası şimdi " töce bize bohmiiir" diyor.komiksiniz.
ayrıca ışid bir sürü türkmeni katletmektedir. bu gafillerin hiçbir şeyden haberi yok. ışid vahşi bir sünni örgüttür. kemalistler ? laikler? kafa? aleviler?
iftiradır.necip milletimiz, ayn el arap'taki Kürt erkeklerine(!) Kızılay aracılığıyla, evde kadınların artık kullanmadıkları etek ve fistanlarını gönderme kararı almışken, bu sözler ancak iftira olarak kalıp, sizin nankörlüğünüz olarak anılacaktır.
kürt dayanışması mı? ırakta gördük o dillere destan dayanışmayı 3 günde yalan oldu.
başlığı okuyunca yaptığım.

görsel
kürtçüler ışıd saldırısına sevinenlere kızıyorlar: çocuklar ölüyor diye. eskiden beri anlayamamışımdır. savaşın etik ve insani yanı mı olur diye. savaş yok etmedir. rakibin her tür değerini harab etmektir. savaşta mertlik aramak aptalca kardeşim. adam çocukta öldürür işkence de eder. oyun mu bu.
ayrıca pkk sivilleri silahsızları öğretmenleri öldürmedi mi? ölen bir çok sivil çocuk kürt değil miydi? sınırımızın içindekilere üzülmeyelim. çünkü onlar korucu ya da astsubay çocuğuydu. ışıdçı pezevenkler öldürünce vay bla bla bla.. bi siktirin gidin amk.
ya savaşa karşısındır ya değil. öyle pkk destekleyip barış istiyoruz demek komikliktir.
Barbarlığın suç ortaklığına soyunanların insanlıktan uzaklaşmış oldukları kesindir. Bu halkın sabrını zorlamayın. bunun bedelini ödersiniz. ve zaten bu zihniyet, yıllarca bunun bedelini ödedi.
"Müslüman, başka Müslümanın öldürülmesine sevinir mi?"diye sorulması gereken insanlardır.
işid tum pkk lilari siksin sikiyorda zaten.
sivil askerleri öğretmenleri hakimleri savcıları köylüleri tararken iyi ama ışid saldırınca siviller çocuklar ölüyor ühühü..... sizin çocuğunuzu yaşlanızı mikeyim geberin soyunu siktiğimin iki yüzlü kekoları!
sevinmiyorum ama "bize diklendiğiniz gibi onlara da diklensenize ulan" diyorum .

yemez .
işid'in saldırısını da, pyd'nin saldırısını da destekleyen veya sevinen aleni olarak o.çocuğudur zaten.
ulan akan kana sevinmek ve alış tutmak ne zamandan beri ulvi bi erdem oldu. iki tane terör örgütü birbirini gebertiyor işte.
olan ise aradaki sivil halka oluyor.
Yiyin birbirinizi o çocukları. Türklere saldıranın a.ına koruz. Adam olun önce.
Yıllarca gavurların müslümanlara karşı tezgahladığı her pisliğe gönüllü asker oldu pkklılar.
Ee türk ü acemi arabı çorabı herkes tanıdı bunları ve ne mal olduklarını artık koca bir islam ümmetiyle aranıza kan girdi pkklılar şimdi ne için ağlıyonuz belli değil rüzgar ekenin fırtına biçeceğini düşünemeyecek kadar budala olmanız açıklayabilir ancak bu kadar şaşkın ve gafil olmanızı.
pkk li teror sevici gencler rahatsiz.
sen pkk nin yillardir yaptiklarini ozgurluk,halklarin kardesligi,demokratik haklar gibi sacma salak seylerle mesrulastirma cabasina gir sonra gel burada isid bizi seviyor,oksuyor niye seviniyosunuz de manyakmisiniz lan siz.
şerefsiz ve korkak pkk lı ciyaklaması.kuzi keri kuzu kuzu mee.
"kürt dayanışması"ndan (!) dem vuranların hezeyandır. hangi dayanışmaymış o dayanışma? daha geçen günler barzani ile btö güçleri çatışmadı mı? ayn el arab'ı bahane ederek kürt hüdaparlıları katleden sizler değil miydiniz?
ağlayan kürdo beyanı. şehitlerimize ağlarken zafer çığlığı atan babasızların katline elbette sevineceğiz. oh olsun.