bugün

kızların beğendiği erkek türüdür. tombik yanaklı erkeği hangi kız beğenir ki. *
Cok fazla kuru cekiyordur.
(bkz: genç tombik yanaklılar rahatsız)
asla ve kat'a kızlardan beğeni alamayacak erkektir lakin bununla birlikte tombik yanak da çekici değildir. çekici olmak için çıkık elmacık kemikleri gerekmektedir.
her seferinde "dis guzellik onemli degil" diyerek hikaye anlatan turk kizinin yeni begenisidir. yanaktaki cokuntuden cok kalbindeki cokuntulere bakmak gerekir.
beni gülümseten erkektir. gittim aynaya bir yaratılış mucizesi olan yanaklarıma baktım bir kerede aynada gülmsedim uzun uzun yanaklarıma baktım. yanak görmemişsiniz amk.
eskiden yüzüme mikasa marka futbol topunun çarpmasıyla bir kaç saniyeliğine olduğum erkek.
yakışıklı olmasa bile her daim karizmatik ve çekici olan erkektir. hatta bana bir selam versindir. burdayımdır.
Genelde karizmatik bulunur fakat Bir tombik yanaklı erkek değildir.
Benim olduğum fakat olmak istemediğim erkek türüdür. Tombik olsa da kendimi tokatlasam, çok güzel ses çıkıyor aq.
Kirli sakalla cekici olabilen erkektir. Diger turlu isi zor.
Yanakları içeri çökük elmacık kemikleri belirgin burnu hokka dudakları tatlı gözleri küçük kaşları ince erkektir.
Not: resmen robot resim olmaya aday bi tanım olmuş. Yerim.
(bkz: buyurun benim)

Başlıktaki tüm entryleri okudum. Yanak göçük elmacık kemikleri çıkık kaşlar ince boy uzun ama yine de bi ske benzemiyorum.*
Benim için Tesla demektir ve kendisinin Hayatının son demlerinde çekilen fotoğrafını gözümün getiren tanımlamadır.
(bkz: jon kortajarena)
görsel
görsel
(bkz: avurt)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar