bugün

entry'ler (19)

çerkeslerin hiç devlet kuramaması

Kimmerler Türktür canım benim. iskitlerin atalarıdırlar. Ayrıca efenim o devletlerin arasında en güçlü olanı Memlukler, ve Memlukler Türk ve Çerkes Memlukleri tarafından kurulmuştur. Devletin resmi adı Dawla al-Turkiyya yani Türkiye Devletidir. Bahri Hanedanının hepsi Türktür. Burci hanedanı Ümerayı Çerakese diye geçse de nedense Hükümdarlarının birçoğunun adı Türkçedir.

bilgisayar başında tüketilen gıdalar

Sigara, kola, kahve ve bilimum aparatifler. bazen patates kızartması da tercih edilebilir.

bilgisayar karşısında oturma şekli

Döner ofis sandalyelerinden pek haz alamadığım daha doğrusu değişik oturma şekillerine göre tasarlanamadığından gayet esnek ve sağlam olan plastik sandalye kullanmaya başladım. iki sandanyeyi birbirine geçirip birde minder, yastık çeşitleriyle bir çeşit taht hazırladım.
Sandalyeyi yan çevirip ayaklarımı yatağa doğru uzatmak suretiyle boynum kopana kadar tahtıma gömülüp bilgisayar başında sanal fetih yapıyorum beyler. Bu durumdan sıkılmaya başladım. Var mı aklınızda değişik stiller?

oktoberfest

ayrıca benim nickimdir kardişler.

azrail ile şeytan arasındaki farklar

Türk geleneklerinde ikisi de aynı varlıktır ve adı Albız'dır. Hem şeytan hemde azrailin görevinde bulunan varlık olarak kullanılır

sözde soykırım oylaması

Beyler Fransız sitesinde oylama var. Turuncu butona abanın, çökün..

http://www.newsring.fr/so...-genocide-armenien?page=3

çerkes hakları mitingi

Son zamanlarda Türkiye'ye sığınan Suriyeli mültecilerin bundan 20-30 yıl sonra yapabileceği eylem benzeri olaydır.

doğu türkü vs batı türkü

Sondaki not çok iyi oldu. Yönleri karıştırıyordum. Ayrıca bu entry beğenilir.

gece kürtçe müzikle sokağınızdan geçen honda

Usta Ankara havası çalsa razıyız bu nedir ya? Bi rahat bırakmadılar. Musallat oldular efenim mahalleye.

bakire kız ile bakir erkeğin gerdek gecesi

Direk birbirlerine saldırırlar, utanır mutanır geçin bunları.

iki bira çakıp teletubbies izlemek

''Başlık açmak için başlık açmak'' sözünün ... öf cümle kuramadım yahu

devrimci vs ülkücü

Türk gençliğini birbirine düşman eden iki merettir. Bir taraf özünde başkaldıran, diğer taraf sözde idealist, aslında islamcıdır. ikisinin içinde de gerçekten değerli insanlar vardır fakat geçti bunlar birader geçti. Artık sadece Türk olmalıyız.

akordeon

Nedendir bilinmez 1822'de Almanyada icat edilmesine rağmen nasıl olduysa Kafkasyanın yöresel aleti konumuna geldi.

sevdiğine aşkını facebook tan itiraf etmek

Kendine güvenmeyen adamın başvuracağı ve genelde hüsranla sonuçlanacak olan olaydır.

tc kimlik nosunu ezbere bilmeyen insan

Gerektiği zaman GSM şirketini zengin eden insandır.

çerkeslerin durmadan eksilenmesi

Çerkeslerin durmadan eksilendiğini gösterir.

çerkezlerdeki bakın ne laf koydum ama tribi

Çerkes biraz önde olmayı seven tiptir. Laf koyduğunu en gerizekalı insanda anlasın diye öyle yaparlar. Yazıktır, bırakın kendi haline.

evde sigara içirmeyen anne

Yavaş yavaş yola gelerek çocuğuna sigara alacak olan annedir. Ya da bizimki öyle oldu, bilemeyecem.

evli olup gece gece sözlükte olan yazarlar

içli yazardır. Paraları ve karıları vardır. Bu onlar için rutin olmuş tabi. Değişik eğlenceler yaratmaya çalışır.