bugün

çok şey kaybetmemiş bir insandır.

edit: Gerçekten söylüyorum o kadar dizi izledim, takip ettim bu dizi kadar sikimsonik ve sikimtrak dizi görmedim.
(bkz: bir yardımcı olalım)
Türk dizileri saatleri yüzünden izleyememiş, çok şey kaçırmış insandır.
onun aslı (bkz: how i met your mother) olmakla birlikte daha adının yazılışını bilmeyen kara cahiller tarafından eleştirilmektedir.*
bi robin scherbatsky'yi tanıtalım onlara. *
kayıp insandır.
(bkz: how ı met your mother)
ahlakı bozulmamış insandır. hiçbirşey de kaçırmamıştır. o ne arkadaş, adamın tek derdi barda hatun kaldırmak! bir de herkes birbirine vermek istiyo.
bu dizinin temel meselesi kimin kime ne için verdiği ve akabinde yaşanan durumlardır. bunu izleyen saf yurdum genci de modernliği böyle sanıyor..
tamam bazı diyaloglar komik te bu kadar boş bir hayatı yaşayan insanların salak hikayeleri nasıl bu kadar ilgi çekiyor anlamıyorum. hah! ananla nasıl tanıştım mış. şimdi babanız size annenizle tanışmadan önceki seks maceralerını anlatsa nasıl olur acaba.
sonra yok kanka böyle yaparmış, şöyle yaparmış. bizim kültürümüze uymuyor abicim bu. kötü örnek oluyor gençlere..

edit: ahaha ekşi rekoru kırdı lan. sizi gidi havaymetyurmadırcılar. demek katılmıyosunuz ha. tamam lan çok güzel dizi amk. çok enteliz. espriden anlıyok yea. ailecek izliyok severek. hakkaten çok komik dizi. keh keh keh.
(bkz: çok ta fifi)
barney stinson ile tanışmamış, robin scherbatsky'nin güzelliğini görmemiş insandır. kayıp mıdır, değildir. tercih sebebidir.
çok sevdiğim bir komedi dizisi olsa da kesinlikle ondan daha güzel sitcomlar var.
bu durumun daha kötüsü için (bkz: hayatında friends izlememiş insan)
ayrıca (bkz: yazım yanlışlı başlıklar)
bir sürü dizi olduğu için başka dizileri tercih etmiş olması muhtemel insandır.
elbet birgün onuda izleyecektir.
bu zevkten mahrum kalmış insandır.
henüz gerçek komediyi bilmeyen insandır.
how i meet your mother izlemediği gibi behzat ş. doctor why, sinirli annem gibi dizileri de izlememiştir.

edit: başlık ilk açıldığında met değil meet yazılmıştı.
izleyenlerle arasında en az 10 yaş vardır.
friends izlememiş insandan çok daha az şey kaybetmiş insandır.
(bkz: friends)
tahminimce ingilizce dil bilgisi kurallarından habersiz, "herkes bu diziyi izlio ben de izleyeyim" mantığıyla how I met your mother'ı izleyen insandan daha az kayıpları olan şahıstır. varsın izlemesindir.
hiç yanından bile geçmedim çok mu şey kaybetim ki.
normal bir insandır. çünkü kendisi how i met your mother izliyordur.

dütdürüdüt: başlık bir zamanlar hayatında how i meet your mother izlememiş insan idi. ah ah zamanında buraları dutluktu.
istisnasız hiçbir diziyi izlemediği için how i meet your mother dizisini de izlememiştir. Bir gün dizi izlemeye başlarsa izleyecek insandır.
how i meet your mother diye bir dizi olmamasından kaynaklanıyor olabilir.
(bkz: how i met your mother)
(bkz: o picak neydi o picak)

dizi izlemeyi sevmeyen kişidir. en azından yabancı dizi.
shameless izlememiş insandan daha çok şey kaybetmemiş insandır.
yapılan en iyi komedi filmlerinin bir tanesinden mahrum olmuş insandır..