bugün

entry'ler (29)

6 kasım 2014 beşiktaş partizan maçı

beşiktaşın 2. lig seviyesindeki takımla oynayacağı maç. hayır bir de böyle takımlara 4 atıp bize laf atmaya çalışıyorlar.

aydın yılmaz ın patlama yapacağı gün

2006 konya maçından beri bekliyoruz.

en çok jenerik gole sahip futbolcu

ibra kadabra.

salih uçan ın as roma ya transferi

Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Zaten böyle adamları avrupaya göndermezsek milli takım bazında gelişme kaydedemeyiz. Bir galatasaraylı olarak sevindiğim transferdir, başarılar diliyorum kendisine.

4 mevsim burnu akan insan

yerinde olmak istemediğim insandır. hele ki deneme sınavlarında işi çok zordur. hem etraftakilerin hem de kendi dikkatini dağıtır.

para için milliyetini satan mesut özil

ne yapsaydı? yerinin garanti olduğu almanyayı seçmeyip daha macaristanlı grupta ilk ikiye giremeyen takımı mı seçseydi?

fifa 2007

fifa serisinin 2008 ile birlikte en iyi oyunudur bana göre.

göz kapalıyken ders çalışmak

sabah uyanınca gözler kapalı bir şekilde istem dışı recaizade mahmut ekremin eserlerini saymaktır. evet psikolojim bozuldu.

lys 2

yaklaşık 15 dakika önce biten, zorluk derecesini merak ettiğim sınav.

edit: kolaymış sanırım.

fenerbahçe nin şampiyonlar ligini kazanması

hayal olandır. önce bir katılmayı başarsınlar sonra kupayı düşünsünler. gerçi katılsa da katılmasa da bir fark yok ya neyse.

köpeği havlıyor diye parçalayan katil

eğer yaptıysa ciddi anlamda sorunludur. ulan bi insandan köpekten ne ister ki?

barcelona ya nou camp stadında 4 gol atmak

artık çok zor olmayandır. bundan birkaç sene önce bırakın 4 atmayı puan almak imkansıza yakınken şu an 4 yeseler kimse şaşırmaz.

ikinci ribery vakası izet hajrovic

galatasaray anlaşamazsa büyük zarara girer. keşke normal yollarla ayrılsaydı, ribery falan olamaz bu.

2014 lys sonuçları ne zaman açıklanacak sorunsalı

geçen sene 1 hafta sonra açıklanmış. muhtemelen bu sene de öyle olacaktır. 28-29 gibi açıklanır. ha açıklanmasını istemiyorum orası ayrı.

işkenceyle öldürülen köpeğe ağlayan adam

insanlarda merhamet adına bir şeyler olduğunu gösteren adamdır.

tiki taka öldü mü

barcelona ve ispanya milli takımının başarısızlığı göz önünde bulundurulduğunda doğru olabilecek yorum.

arda turan vs alex de souza

hagi vs. alex'in bir başka versiyonu. kim kaldı acaba alex'le karşılaştırılmayan merak ediyorum.

9 10 ve 11 inci neslin mal olması

9 10 ve 11inci nesiller tarafından dürtülen yazar düşüncesi.

2014 brezilya dünya kupası

öncesinde ispanya'yı, şu an ise almanya'yı favori gördüğüm turnuva. maçların bol gollü geçmesi biz izleyenler için ayrı bir zevk oluyor. ama nedense 2010daki tat yok gibi geliyor bana.

20 haziran 2014 isviçre fransa maçı

fransanın toplama isviçreyi dağıttığı maç. ayrıca alt oynadığım maçta bu kadar gol olması da beni dağıttı. en fazla 2-0 fransa alır diye bekliyodum. helal valla ne diyelim.