bugün

tarja turunen kadar tanınmasa da ondan daha iyi bir soprano vokal olduğunu düşündüğüm, after forever vokalisti.
olağanüstü sesinin yanı sıra, muhteşem bir sahne performansına sahiptir. martina hornbacher'e göre kıyaslandığında oldukça iyi dans ettiği söylenebilir *.
katana gibi ama oldukça hoş olan solist.
after forever dağıldıktan sonra devam edeceğini duymuştum, kendisinin sesi kadar vücudunu kullanışına da değinilmelidir.
bir simone simons değil.
güzellik olarak bir simone simons olmayan, ama ses olarak ele alırsak -ki önemli olan bu diye düşünüyorum- bin simone gücündeki uzun boylu hatun kişi.
hükümet gibi kadındır.
anette olzonun nightwishden ayrılmasıyla bu aralar yerine bakacak olan yeni solist.güzel olmuş kanımca

1.81 lik boyuyla nightwishin diğer elemanları yanında çok iri kalıyor kendileri.

bu karıyı tarja gibi kapının önüne de koyamzsın vurdum mu dağıtır alimallah, marco bile daha ezik gözüküo floorun yanında.

emppu'dan hiç bahsetmiyorum zaten *
after forever dinlerken şöyle bi bakayım neler yapıyomuş derken nightwish'e katıldığını öğrendiğim muhteşem dişi vokal. nightwishe katılması çok iyi olmuş. çok güzel nightwish albümleri bizi bekliyor.

büdüt: jojlhjh'nin uyarısıyla ufak bi düzeltme. sadece tur için geçici olarak katılmış. albüm falan yok amk.
(bkz: dani jansen)
nighwishin tarjadan sonraki anette fiyaskosundan sonra,onun yerini doldurabilecek tek kadındır belkide..simone simons vardır onun da hakkını yemeyelim..eski bi nightwish hayranı olarak,bu kadın tarjayı 3e çarpıp 5e böler üzülerek söylüyorum..o nasıl bi sestir ya..ghost love score daki efsanevi bitirişini 100 defa dinlesem de bıkmadım..iri fiziğiyle de gayet yakışıyo bence sahneye..yaptığı headbanglerde bi kadına bu kadar yakışabilir sanırım..toumas umarım bunu da kovmaz çünkü bu da giderse daha iyisi yok artık feshetsinler kendilerini
ses olarak tarja ile anette arasında bir vokaldir. anette her ne kadar tarjanın şarkılarında tırt olsada özellikle imaginarium albümündeki şarkılar anetteye yakışmaktadır. fakat floor bacımız her iki vokalin şarkılarını da başarıyla söylemektedir. yeri geldimi durulurken yeri geldimi senfonikleşebilmektedir.

ayrıca fizik olarakta taş gibidir. nightwish'e yakışmıştır.

nightwish de kalıcı olmaması üzücü. özellikle 2. vokalinide gönderdikten sonra nightwish ne yapacak bilemiyoruz. floor'un imaginarium tour daki performansı göz doldurucu. herkesin bildiği gibi ghost love score performansını mp3 haline getirip yanımdan ayırmıyorum.

kendisi after forever'ın dağılmasından sonra revamp da müzik hayatına devam etmektedir. şuan revamp da yeni albüm hazırlıkları içerisindedir.
nigthwhish'i eski karanlık * günlerine döndürebilecek bir vokalisttir.

yanlış anlaşılmasın anette'nin de kendine has bir tarzı vardı ben anette'li albümlerini de beğeniyorum nigthwhish'in amma lakin ki eski karanlık müziklerini de özlemiyor değildim hani...

ekleme: ayrıca within temptation ve epica'dan sonra nigthwhish'i de ikiye beş vokalisti olmuştur sonunda, tebrik ederimdir.
(bkz: at gibi kadın)

sesi 10 üzerinden 10
bir de headbang yapar ki mükemmel ötesi.
nightwish'i resmen uçuşa geçirmiş, showtime storytime ile anette olzon'u gölgede bırakmıs taş gibi hatun. hele ki 'ghost love score' ile nightwish severlerine resmen orgazm yasatmış bir ablamız.
(yine de bir tarja degil)
wacken konserinde hem anettenin hemde tarjanın şarkılarını başarıyla söyleyen vokal..hatta bazılarını onlardan daha iyi söylemiştir..kesinlikle nightwishin 3 vokalistinden en iyisidir..metal tanrıçası
metal sahnesindeki en iyi sopranolardan biri. ayrıca kendisi 3 in 1'dır. ***

kanıt isteyenleri revamp performansına yönlendiriyoruz efendim;
http://www.youtube.com/watch?v=SNPesLFTnUg
nightwish ile çalışmaya başladığında bende eleştirdim ama ghost love score şarkısını parçalaması üzerine tüm fikirlerim değişti. revamp grubunda da on numara çalışmaları var.

çok güzel kadın be.

ghost love score wacken open air 2013
https://www.youtube.com/watch?v=JYjIlHWBAVo
yeryüzünün en güzel sesli kadınlarından biri.
Nightwish' in Hadbang ile beni benden eden yaradılış harikası bayan vokali ......
"Slayer çok sıkıcı bir müzik yapıyor" demiş kişi. Çarmıha geren henüz görmedim de yakındır.
https://i.ytimg.com/vi/V4oQuf3XUmo/mqdefault.jpg
tarja turunen'in ayrılmasından sonra düşüşe geçen onun üstüne anette gibi bir vokalistle iyice kendini bitiren nightwish'i tekrar ayağa kaldırmış vokalisttir.
https://www.youtube.com/watch?v=nIsbXJ81SK0
nightwish in 21 yıllık bir grup olduğunu düşünürsek gruba 3 yıl önce katılan birini yeni olarak değerlendirebiliriz bence.
adam bozmak için fırsat kollamayın arkadaşlar yapıcı olun biraz.
tarjadan sonra grubu tekrar dinlenebilir kılan efsane sesli kadın. simone simonsla kapışır.