bugün

Damat- kaynana haberinden sonra "daha kötüsü olamaz" diyordum tam yine beni şaşırttılar.

http://www.mynet.com/kayi...ortaya-cikti-110103981448
Tosunum demeseydi bir şansı varmış belki ama tosunum nedir be kayınbaba.
sabah sabah ne okuduk lan biz şimdi ? neresine şaşıracağını şaşırıyorsun. da kız neden babasının evine gitmiş çocuğunu alıp. zaten meselenin çıkış noktası babasının atraksiyonu değil miymiş. damat yani nam-ı değer tosun karşılık vermiş mi. vermemişse kız neden bozuluyor. bir de bu adamlar nereden çıkıyor nereden türüyor daha geçende kaynanası ile kaynatan damat vardı..
daha neler göreceğiz acaba..
Britney spears’ın ölümsüz eseri hit me baby one more time‘ı söyleyen kayınpederdir.

ibneliğine kılıf arayan kadayıf olmuş emminin feryadı...
daha evvel kadınlı erkekli asansöre binilmez diyorlardı

anlaşılan bu yobazlarla asansöre binmek toptan yasaklansın.
Daha geçenlerde damadı ile ilişki içinde olan kaynana haberini gördük. Her şey olabilir hayatta gayrı. Artık ben contayı yaktım. Kopuk uçurtma...
love wins ayol sus.
Kayınbabanın cinsel yöneliminin ne olduğu burda anlaşılıyor. Toplum baskısı ve korkusu ile ‘normal’ sayılan bir evlilik yapmış ve torunu bile olmuş. Sonradan iç güdülerini durduramamış herhalde.

Ya da kayınbabanın akli dengesi yerinde olmayabilir. Burda da demek istediğim her ne kadar cinsel yönelimi erkeklere olsa da en azından kendi kızının yuvasını yıkmamak için bunu içine atabilirdi. Ya da düşüncesiz bencil bir baba. Bilemiyorum.
bismillahirrahmanirahim.
yobaz çomarların zoruna giden aşktır.

kudurun lan. *
kim diyormuş öne çıksın, yurdum insanı fantazi yoksunudur diye.
Kahpe bizansı geçmiş entrika ve ayak oyunları kokan aile meselesi. Ne olduğu ne döndüğü belli değil.
başlığın şokundan çıkıp, kendime geldiğimde okuyacağım haber.
Bizi kimse böyle sevmedi bee dedirten haber...
(bkz: Seni sevdim be tosunum)

(bkz: Sevdim seni bir kere başkasını sevemem)

(bkz: Deli diyorlar bana desinler değişemem)
seni sevdim be tosunum demiş mesajda ulan ya hahahah. yeminle ülkede düzgün psikolojide insan kalmadı delirttiler hepimizi delirttiler.
Yeni akım galiba Kayın Validesiyle kaçan gelinden sonra damadına aşık olan kayınbaba çıktı bakalım daha neler görcez.
sabah okuduğum ilk haberlerden midem bulandı aq. sonra dedim ki ülkeyi akp yönetiyor normaldir.
Bunlar hep dış mihrakların oyunu arkadaşlar..
Analı kızlı olayı babalı kızlı olmuş.
"ben neden şaşırmadım" olayıdır.
Sadece güldüm (baya güldüm) ve geçtim.
Artık bu ülkede hiçbir olay beni şaşırtmıyor.
damada tebelleş olduğu yetmiyor bir de 3 yaşındaki torununa bulaşıyor.
ne iğrenç tiplerin çoluk çocuk sahibi olduğunu görüyoruz. üstüne bir de bunların yetiştirdikleri psikolojisi bozuk tiplerle uğraşıyoruz.
kısır döngüden kurtulmak için bunun gibileri kısırlaştırmak lazım.
(bkz: Allah akıl fikir versin)
ensarda erkek çocuklarına yıllarca tecavüz edilmesini normal karşılayanlar mı bu aşka karşı çıkıyor?

yobazlara inat aşk kazanacak ahaha.
güncel Önemli Başlıklar