bugün

sevdiği entry'ler

anın görüntüsü

Çamımı kurdum, zırhımı kuşandım.
Gel ulan!

görsel

anın görüntüsü

görsel

Bisiklet, insanlığın en asil buluşudur.

anın görüntüsü

görsel

görsel

emrah apartmanının müteahhiti

isterse beni mahkemeye versin ne isterse yapsın ama yavşağın teki olan müteahhittir.
umarım beni mahkemeye verir de bir kez karşılaşırız yüzüne tükürürüm bu terbiyesiz, şerefsiz, ahlaksız herifin.

emrah apartmanı...
hani şu 58 saat sonra idil kızımızın mucize eseri kurtulduğu yıkılan bina.
idil kızımız kurtuldu, ama kardeşi ipek hayatını kaybetti bu binada.

bu binayı yapan yavşak ve şerefsiz müteahhit erzincan'da müteaahhitlik yapıyormuş, orada yaptığı bina yıkılmış yıkılan binada torunu ve gelini hayatını kaybetmiş.
bu herif gelmiş izmir'de müteahhitlik yapmaya başlamış ve burada yaptığı apartmana da kaybettiği torunu emrah'ın adını vermiş.

lakin bu utanmaz arlanmaz adi pislik herifin rahmetli torununun adını vererek yaptığı bina da son izmir depreminde çöktü işte.

az önce fox haber'de öğrendim.
bu adi, bu ahlaksız, bu yavşak, bu it herif kuşadasında yazlığındaymış.

kendi torunu, gelini dahil pek çok masum insanın hayatını kaybetmesine sebep olan bu ahlaksız şerefsiz katil yaşıyor şu an...

ben böyle dünyanın adaletini sikeyim...

havaların soğuması

Yazı ve sıcağı seven özürlü tayfayı bir hayli üzecek olan allah kuran gibi gelişmedir.

anın görüntüsü

görsel
Sahaftan aldığım kitabın içinden çıktı kitap 1963 2. Basım.
1 kg tomates 80
Yarım kg barbunya 100
1 kg patlıcan 100
Bu kitap için ayraç olarak kullanmaya karar verdim.

euro 9 lira oldu diye göbek atan gurbetçiler

Vay arkadaş orada çöpçü 3 bin Euro alıyor yani bu ne kadara tekabül ediyor TL olarak hesaplayalım. 3×9=27 yani 27 bin lira. Tek maaşla adam bizim arabayı aldı ya la.

fakir olmak

istediğin arzuladığın bir şey için mutlaka dua etmeyi gerektirir. Allahım bana da nasib eyle, yarabbim ne olur bana da kısmet eyle dedikten sonra boğazdan, sağlıktan, giyim kuşamdan keserek bir süre boyunca biriktirilen ya da kredisi ödenen paralarla zor zahmet ulaşılabilmeyi gerektiren kast.

Fakirlerin tek serveti allahken zenginlerin allahı ise paradır. Bu da akp nin yirmi senelik başarısını açıklar.

üstad kadir mısıroğlu

(bkz: fesli gavat)

atatürkün kuşatma altındayken çarşaf giyip kaçması

Orospu evlatlarının en büyük iftirası.
Düşünün.
Dönemin Cumhurbaşkanı çarşaf giyip kaçıyor Cumhurbaşkanlığı köşkünden.
Buna inanıp, propagandasını yapanın beynini sikeyim.
Tabi varsa...

Şu karanlık dönem bitsin, hepinizi asacağız.