bugün

Çiğ köfte, yaninda rakı. Yaniyom la.
onun yokluğu.
kalptir.
al benim kalbi her yanı acı.
Galiba kıçımda kıl dönmesi var. çok fena bir acı, oturamiyorum.*
Kalbim degil artik sol taraf komple gitti.
Başımdır.
Kardeşim tuvalete girdi.
Yarın iş var.
görsel
Abdurrahim Boynukalın'ın evli ve çocuklu olması...
(bkz: isot)
yarın pazartesi.
O yok, dahasi var mi?
ah Toprak..
Beraber gezmiş olduğun yerlerde beklemişsindir onu .Ama o yinede gitmiştir .her bir yerde anıların kalmıştır ;ilk teklif ettiğin ,ilk elini tuttuğun yerde .sonra o yerlerde yalnız yürürsün , yüreğin çarpar.
Yarın pazartesi!

pazartesi sendromu geyiğini bir kenara bırakalım. kendime bile söyleyemediğim acılar var içimde. Sol tarafım sızlıyor. Öyle böyle değil.

Herkesin acısı kendine.

gece gece çiğ köfte fotoğrafı koymayın zalımlar! azıcık insaf.
az önce babam bütçe hesabı yaptı. bir süredir işte çalışmadığımdan artık para istemek zorunda kaldım. ihtiyacımın üçte birini bile söylemedim ama isterken içim acıdı.
Geçen seneye kadar 1.60 boyumla 70 kilo olan biriydim. insanlar sürekli dalga geçerdi, erkekler aşağılardı. Sonra tenise başladım, fitness ve pilatese gittim. Sonuç ne, aşırı derecede kilo verdim. O dalga geçen erkekler yürümeye başladı sanki hiç o sözleri diyenler kendileri değilmiş gibi. Bende değişen bir şey yoktu. Hala bendim, suratım aynıydı. Ama ebatlarım küçülmüştü. Bu kadar mı bir insana davranmak. Sadece fiziği mi bir insanın kim olduğunu belirlemek. insanlar cidden çok acınası.
yarın iş var bundan acı bir bırakma olabilir mi.
görsel
herkesin bir derdi var, her derdin bir acisi.

acilar katlanilmaz degil ama bir de tuz basani olmasa...
seviyorum diyene süslü sözlerine salak gibi inanmak. 4 senenin sonunda kalbi acıyor insanın.
Acı çekiyorum.
serçe parmağı yürürken bir kenara çarpmak. parmağın koptu zannedersin.
akrabaların alayı 5 para etmez şerefsiz.
buraya bırakamayacak kadar büyük. ~ ~swh