bugün

entry'ler (46)

anneannenin denize girmesi

Attığı yorgun kulaçları sevgiyle izlemektir. yorulduğunda küçük kardeşin kolluklarıyla ona denge sağlamaktır.

vermedi diye kıza kaşar diyen piç

Kızın vermeyişini * haklı çıkarmış piçtir. (puşt desek daha doğru olur sanki, piç dediğimiz insanlar annelerinin hatasını çektiğinden daha onurlu oluyorlar)

sevgilinin eski sevgilisi

uzun süreli bir ilişki yaşanmışsa derin izler bırakmıştır büyük ihtimal.

kızların en çok söylediği yalanlar

hepsini sayamıyorum bir çoğunun yalan söylemekten başka işleri yok neredeyse. *
başlıcası (bkz: bugün olmaz başım ağrıyor)
bu da bir sonraki (bkz: ben kimseye aşık olmamıştım) * *

sözlükteki beşiktaşlı yazarlar

gururla ben de onlardanım diyebileceğim yazarlar.

1 60 boyu beğenmeyen erkek

boyu 187 fidan gibi delikanlıdır, 160lık bayan bide minyonsa ufak tefek kalır yanında istemez yani.

ayrıldıktan sonra arkadaş kalalım lafı

insanın ciğerini yakan sözdür. manası 5 kelime 34 harf ve 19 heceden ibaret değildir.

biten bir ilişkiye tekrar başlamak

bu sefer sonu bilinen bir romana başlamaktır. katilini affedersen seni yeniden öldürür diye boşuna dememişler.

batak oynamayı bilmeyen üniversite öğrencisi

yurtta da kalmamıştır büyük ihtimal de hazırlıkta falandır.

evlilik vaadiyle kandırmak

erkeğim diye dolaşan bünyenin yapacağı davranıştır, kadın gözünden bakılırsa sorun sanılanın aksine bekaret değil seveceği adamla hesapsız kitapsız yaşayabileceği bir ortam istemesidir. kandırılma konusuna gelince işte böyle karaktersiz insanlar kandırır kandırır sonra neden benim karım bakire değil neden millet güvensiz. bayanda güven denen şey kalmaz. sonra etrafındakileri de erkeklere güven olmaz diye işler, sonra vay efendim kız milleti neden herkese potansiyel sapık gözüyle bakıyor?! işte bu yüzden.

bir insanı yok edebilecek tek cümle

örümcekten adam olur senden adam olmaz. *
babadan bir kavga esnasında beddua etmemek için kendini tuttuğu anda işitilen söz: oğlum sana kötü dua etmiyim etmiyim diyorum ama dilim etmese kemiğim eder.

dolmuşta navigasyon açıp şoföre talimat vermek

görgüsüzlük. adamın ömrü yolda geçmiş navigasyonuna mı kaldım lan deyip benzetirler adamı.

aşık olmadan cinsel ilişkiye giremeyen erkek

istediği yalnızca basit bir coitus değil sevişmektir.

yalnızlığı sevip şikayet etmek

yalnızlık 2 türlüdür. itilmiş ve seçilmiş
eğer bu itilmiş yalnızlıksa yalnızca sevmeye uğraşılıyordur yoksa sevdiğinden değildir. ama seçilmiş olanı insan çevresindeki insanlarla fazla samimi olmaz özgür ruh edalarında takılır, ne kadar yalnız gözükse de ağlayacak omzu vardır.

fal

çeşitleri vardır bunların arasında tarot bakan sezgileri güçlü insanlar sağlam atar ve tutar da.

insan sevdiğini siker mi sorunsalı

sorunsal falan değildir. insan sevdiğini sikmez, sevişir.

oral seks yapan kızı seksten sonra dudaktan öpmek

öpmemek puştluktur, kıza dayarken iyi de öpmeye gelince mi tiksiniyorsun?

anne terliğinin faydaları

insanı kendine getirmeye birebirdir. yemeyen yoktur herhalde. özellikle bakkal dönüşü istenen para üstünün harcanmış olduğu ortaya çıkınca okkalı tokat yerine tercih edildiğinde çok daha iyidir.

ağda yapan erkek

sporla ilgilenir yada içinden geldiği gibi bakımlı erkektir kınamamak gerekir.
hem kızları da kendinden iğrendirmez.

pmbpntr

kızım da kızım yazarı, hoş gelmiş diyek bari.