bugün

kesinlikle evlenilecek erkek modelidir, yada pipisi küçüktür. *
"mademki dişilerin saklamak istedikleri bir bekaret varsa, benim de sevdiğim kişiye saklayacağım ilk heyecanım ve tecrübesizliğimdir" diyendir.
aşık olmadığı bir kadınla sevişebilen midesiz erkekten daha onurludur.

biriyle sevişebilmen için ona bir takım duygular beslemen lazımdır, amaç abazalık gidermekse ver parayı yol kenarında çok var, git gör işini. sevişmekle sikişmek arasındaki farkı anlamak lazım. *
ilişkiye giremeyen ve girmeyen erkek arasındaki farkı anlamayan/anlayamayanların kafasının basmadığı hadisedir.
iradelidir.
yoktur öyle erkek. yada erkek değildir. başta bu niyetle yola çıksa bile lisede gördüğü çıtır hatunların bacaklarına 4 yıl baktıktan sonra yazın plajda yarı çıplaklarla geçen zaman ve üniversiteye gitme arasındaki abazalık döneminden sonra kendine yenilmiştir kanımca.
keraneye gitmiş olabilir.
mantalitesi çisel onat'la tamamen ters düşen erkektir.

"sevişmenin hiçbir riski yoktur, içinde aşk yoksa."

çisel onat
nesli tükenmekte olabilir.
(bkz: aşık olmadan cinsel ilişkiye giremeyen erkek)
aşıkken cinsel ilişkiye girmekte sakıncalıdır. hani zina denen bir olay var ya. * onun engel olması lazımdır.
adam gibi adamdır.
ütopyadır. yani umarım değildir, ama öyle gibi görünüyor.
edit:ilişkiye girmeyen değil giremeyen diyor, bence hala ütopya gibi eksileyen arkadaş.
yok denilecek kadar az erkek türüdür.yoktur lan sahiden yoktur öyle bir tür.
(bkz: benim o) değil ilişki elini tutamam.
türk vatandaşı değildir.
hakkında tez yazabilirim. denek arıyorum.
geneleve gidiyordur.
geneleve gidipde bide aşık oluyorsa çok fena hemen bir doktora görünsün.
aşıklık durumu uzun sürüyorsa takdir edilesidir.
kişisel olarak kafamı en çok kurcalayan sorulardan biridir, bir uzmanla yaptığım şeyin yani aslında yapmadığım bu şeyin derin bir temeli olup olmadığını münazara etmeyi pek istiyorum.
cinselliği hayvanlıktan soyutlayan erkektir. lakin hayvanlıktan soyutlanmak demek insanlıktan soyutlanmak demek olduğundan en iyisi hayvan kalmaktır.
az önce de söylediğim gibi, sevdiğiyle sevişmeyi tercih eden erkektir.

(yazar burda küfür ediyor) yoksa etrafta ufak numaralarla etkileyip sikebileceğiniz kız çok fazla. çoğunun ortak yanı boşaldıktan sonra "aşkım ne zaman evleneceğiz?" demeleri. kafa başka bir şeyi düşünemiyor çünkü.

çünkü en güzeli sevgiliyle sevişmektir. birbirinin gözünün içine bakarak kaybolabilmektir. iki taraf da doyuma ulaştıktan sonra sarılıp uyuyabilmektir.

amaan, kime anlatıyorum ben...

aynen kızlar, öyle bir erkek yok vallahi. etraf sizi sikip bırakan piçlerle dolu. onlarla beraber olup "bu erkeklerin hepsi aynı" demeye devam edin.
kötünün iyisidir.
Adam gibi adamdır, öylesini bulmak lazım. demekki bir kıza aşıkken başka kızlara kapak atmıyor... iyidir iyi...
hormonlarını kontrol ettirmelidir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar