bugün

entry'ler (50)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

evanescence-bring me to life. eski kafalıyım ne yapayım.

sevgiliyken veren senden sonra da başkasına verir

yazar burada açık kavanozu kaşıklayan çok olur demeye çalışmıştır.

kızları okula gönderirseniz fahişe olur

aklıma yılmaz güney replikleri gelmiştir. başını tam hatırlayamadım da bir yerinde orospu olacaksa okumuş orospu olsun diyordu. bırakın okuyalım. orospu olacaksak okumuş orospu oluruz.

ilk buluşmada sen öde bende bozuk yok diyen erkek

bozuk yok lafını asla mazeret olarak sunmamalıdır. nasıl olsa o para bozdurulacak. gel yen şu egonu da adam gibi yanımda yeterli para yok de. gözümüzden düşmenize sebep parasız oluşunuz değil, dürüst olmayışınız.

kızlar tipe önem verir mi sorunsalı

elbetteki tipe önem veririz. para ya da sosyal statü tipin tamamlayıcı özellikleridir. tabi türk televizyonlarında dönen acıtasyon filmlerinde ya da dizilerinde hep bir taraf eksik lanse edilir. izleyen de onun eksikliğini kendine yontar. yapmayın etmeyin bu kadar çok film izlemeyin. hadi izlediniz bari etkisinde kalmayın. hadi kaldınız etrafa yansıtmayın.

yazarların ilk sevgilisinin ismi

ahmet. lise 2 deydi yanlış haturlamıyorsam.

kızların kızlarda ilk baktıkları yer

ayakkabı. beğendiğim ve sahip olamadığım bir marka ise topuğun kırılır inşallah diye de beddua etmeyi ihmal etmiyorum.

güldüğünde çok tatlı olan kız

3-7 yaş aralığındaki bir kızdır. yanaklarını sıkınız.

bir kızın telefon numarasını alma yolları

direkt gelip söylese numaranı versene, verir misin, ver, vs. yazar geçerim. ufak oyunlara lüzum yok.

sevgiliden soğuma nedenleri

aşırı kıskançlık ve yakalanan yalanlar. şu erkek milleti yalan söylemeyi beceremiyor arkadaş. madem yakalanacaksın yalan söyleme. hadi söyledin bari yakalanma.

aşık olmak isteyen yazar

aslında benim ama çok üşeniyorum yeni birini tanımaya, anlamaya, anlaşmaya. sevsem de korkularım çok daha fazla geliyor.

mal deyince akla gelenler

uyuşturucu.

yazarların çocuklarına aşılayacağı anafikir

çıkarına olmasa da adil davran. varsın herkes enayi desin. diğer erdemlerin eksik bile olsa adaletin tam olsun.

sözlük yazarlarının yalnızlık seviyesi

nasıldı o film repliği?
- ne diyorsun ya? ben geçen gün ölüyorum sandım yalnızlıktan.

whatsapp var mı

yok diye cevaplanan soru. halbuki var ama numaramı verip başıma bela almak istemiyorum diyemediğimiz gibi o da numaran var mı diye atlamak istemiyor işte. karşılıklı restleşmeler bunlar.

eski sevgilinin facebook ta ilişkisi var yazması

hala şifresini değiştirmedi mi diye kontrol edilir. değiştirmediyse durum tersine çevrilir ve sevgili olduğu sürtüğe ağız dolusu sövülür.

dünyanın en güzel duygusu

paraşütle atlamaktır. boşluktaki o hissin benim gözümde tarifi yok.

1990 dan sonra doğanların cahil olması

tam doksanda doğanlar hangi tarafta yer alıyor diye merak ettiğim durumdur. hele bir de tam altıncı ayın sonunda doğanlar?

eşofman altına kundura giyen erkek

ya daha ergenliğe girmemiş ya da dede olmuş erkektir. genç ise yalnız yaşayan, asosyal eğilimleri olan erkektir.

sözlük yazarlarının itirafları

çoğu zaman etkilenmesem de etkilenmiş gibi yapıyorum. karşımdaki kişinin o halleri çok gülünç olsa da sanki sevinmişim gibi davranıyorum. biliyorum çok ucuz bir numara ama üzülsün istemiyorum. her ne kadar yaptıklarıyla söylemleri tutarsız da olsa, her ortama uyabilirim diye kişiliksizce atıp tutsa da hoş görüp hayran hayran bakıyorum. elimde terketmek için yeterince koz var ama ayrılırsam yalnız kalmaktan çekiniyorum yalnız kalmayacağımı bildiğim halde. ufacık bir yanlışını bekliyorum çünkü şu an ayrılırsam bütün herşeyimin sahte olduğunu anlayacağını düşünüyorum. bakalım bu fırsatı ne zaman verecek bana.