bugün

entry'ler (29)

beşir ölmeseydi yaşanabilecekler

çok acayip intikam alırdı. firdevs hatta ali rıza beyde dahil tüm dizi sektörüne dadanır alayına gider yapardı. ezelde başrolü kapıp kurtlar vadisi dizi müziklerinin yeni bestekarı olurdu. ayrıca 2012de mayalarla ilgili soruları yanıtlayabilcek entellektüel seviyeyede ulaşırdı.
(bkz: azimle sıçan duvarı deler)

gece gece duyulan ne idüğü belirsiz çörek kokusu

öğrenci kabusudur. durup dururken açlık anında evin içinde duyulan yemek kokusuyla aynı zihniyete sahip kokudur. dikkat edilmezse bi tarafların şişmesi sonucunda türlü olaylara gebedir.

birader sen gelsene bi şöyle

-bilader sen gelsene bi şöyle
+nevarlaağn
sonra giyilen gömlek veyahut tişörtün yakasına kaplan pençesi diye tabir edilen tutuş tekniği ile sarılma ve ardından tek nefesde söylenen küfür
-anayğınağmıanagoğrumlan
ve olaylar böyle cereyan eder gider...

sigara

içenlerin bırakmak istemediği ama içmeyenlerin bırakacaksın o illeti diye baskı yaptığı keyifli zevkli fekat zararlı bir siksiki.

bir sakinleştirici ilaç olarak ilhan irem şarkısı

buda geçer şampiyon sen dirayetli ol....

inci sözlük

adamlar haklı beyler... gülün geçin ne karıştırdınız ya

metallica

don kulot haykoyu metalci sayıp metallicaya bok atıyosan sen açmışın olayı hacı. ama keşke o sonuncuyu içmeseydin.

wesley sneijder

ninja kablumbaları hatırlatıyor bana kerata....

bihter bence rol gereği öldü

ohaaa :S şuan inanamıyorum bunu nasıl yaptılar ya :S şok içerisinde kendimi hunharca duvara vuruyorum..

medya kralı

hakkı abinin an itibariyle pek mutlu olduğu pazar gecelerimizin bayramlık bir sevinç edası ilen geçtiği zaman zaman izlenilmesine doyum olmayan türk televizyon tarihinin en sağlam programcası kategorisinde olabilcek olan okan bayülgenin sunduğu tadımlık değil doyumluk program... reyting alıyo kerata

trt nin ömer üründül den vazgeçememe sebepleri

maçında diziler gibi 90 dk sürmesi :D :D

gecenin tek cümlelik özeti

o sonuncuyu içmemeliydin hacı .........

hiç tanımadığın birine günaydın demek

aha başıma gelmiştir daha geçenlerde. otobüs yolculugunda yan tarafda oturan güzel bi bağyan uyandığımda elimi suratıma dayamamdan kaynaklanan kırışıklı çizikli yüzüme ve çapak dolu gözlerimin içine bakarak günaydın demiştir. şaşkınlıkla eeghhünaydın die karşılık verdim bende. o günden sonra hayata daha sıkı sarıldım.
-- şölede bişe var hacı şimdi erkek söyleyince abaza sapık hayvan ve bilimum bütün igrenç yaratılışlar kategorisine giriyor ama bi bayan söylediginde çağdaşlık oluyor bu ne yaman çelişki ey halk.

kahrolsun rüyanız

harikaydı. inanılmazdı bağıra bağıra güldüm duvara felan vurdm kendimi o derece. ama bazıları gülmek eğlenmek yerine yok reklam yapılmış yok prim yapmışlar saçma olmuş diyip dahada sacmalıyolar ne boş iş peşindedir ya bunu bile eleştirenler. sanane kardeşim sananeeeee? gül geç yada izleme yada eyyafyallayöküll yaz 210210'a gönder, senide takdir edelim...

boşları almaya geldim diyen çaycı

dolulrını getiren caycıyla aynı kişidir. inanılır gibi değil...

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

günah keçisi fragmannn. ( film degerindeydi )

beyaz pantolon giyen kız

siyah pantolon giyen kızla aynıdır... ırkcılık cok günah kardeşler...

2010 nba draftı

kentuckyden 5 oyuncu draft olunca kaan kuralın orgazm oldugu secmece olayı...

sözlükteki boş insan sayısı

tek basımada olsa taşırım ben bu yükü...

kontrollü futbol

sadece ömer üründül'ün bildigi bir oyun stili. kutlamak lazım. hermacta bunu bekliyor kendileri.