rüyanız hayrolsun teyzenin disko kralı versiyonu bacım...
aziz kedi ve enes akkan'ın yaptığı, rüyanız hayrolsun saçmalığını gayet güzel kafaya aldığı skeç.
fakir misiniz hahahahah 654654 alt yazısı ile beni benden almış skeçtir.
bahtsımızınız? kutupp ayısı yaz 654654 e gönder .. çok iyi yapmışlar.
'bu' yaz iyi yağmur yaptı.
kırıp geçirmiştir..

- yardır bacım..
bu gece disko kralını izlediğim süre içinde beni en çok güldüren, alt yazılarıyla karnımı ağrıtan, aziz ve enes yapımı skeç.
harikaydı. inanılmazdı bağıra bağıra güldüm duvara felan vurdm kendimi o derece. ama bazıları gülmek eğlenmek yerine yok reklam yapılmış yok prim yapmışlar saçma olmuş diyip dahada sacmalıyolar ne boş iş peşindedir ya bunu bile eleştirenler. sanane kardeşim sananeeeee? gül geç yada izleme yada eyyafyallayöküll yaz 210210'a gönder, senide takdir edelim...
disko kralının müthiş çalışanları enes ve aziz in çıkardığı ve başardığı müthiş bir iş.
özellikle aziz kedi'nin hareketleri çok komik olan skeç.bire bir rüyanız hayrolsun teyze ile aynı.*
(bkz: american dream)
dün gece içten bir kahkaha attıran, aziz kedi ve enes zeki nin komik,devamı beklenen skeçi.
an itibariyle tekrarı verilmektedir..
alt taraftaki reklamlar yarmaktadır.

- evden işten.
- "d" yaz disko gelsin
- "kahrolsun" yaz, 210210'a gönder, kahrolsun kapitalizm.
- hemeroide bitkisel çözüm. alo kaktüs hattı. hemen arayın: 654654
- "eyjafjallajökull" yaz 210210'a gönder, takdir edelim.
- bahtsız mısınız? alo kutup ayısı hattı. hemen arayın: 654654
- "destan" yaz, gönderme. 210210
- fakir misiniz? hahahah! 654654
- "bu" yaz iyi yağmur yaptı.
"kahrolsun rüyanız" başlığını görür görmez fevkalade yaratıcı espirilerin ve hareketlerin bulunduğunu düşündüğüm ama umduğumu bulamadığım bir disko kralı skeci.
--spoiler--
bacım bu kadın ismi değil
--spoiler--
gece gece kahkaha attıran müthiş skeç.
rüyanız hayrolsun ile birebir benzerlik gösteren güldürmüş skeç. tek fark rüyanız hayrolsun teyze iğrençliklerini tek başına yaparken kahrolsun rüyanız'da bu iğrençlikleri sergileyen iki kişi mevcuttur.
tekrar izlemek istedigim, fakat linkini bir türlü bulamadıgım skec.

bilenler bilmeyenlere anlatsa. hayat bayram olsa.
gerçekteki "rüyanız hayrolsun" yerine geçmesi gereken skeç.
şuradan izlenebilecek skeç;
http://www.dailymotion.co...zep_kahrolsun-ruyanyz_fun
uzay istasyonlarından uzak duruyorsun ! tavsiyesiyle yardırmış bir disco kralı skeci.
okan yine koparttırdı bizi ama haklı rüyanız hayrolsun çok acayip bi program.
devamını merakla bekleten bir aziz ve enes şaheseri..
sabah evden çıkmadan önce iki kere üst üste izlediğim skeçtir. Birkaç saat sonra hayat bana secret'in gücünü bir kez daha göstermiş ve istiklal'de enes'le aziz'i karşıma çıkarmıştır. tutup kollarından "lan bacım ne manyak adamlarsınız" diye sarsasım sonra da ikisinin saçlarını da birleştirerek tek bir örük yapasım geldi. zor tuttum kendimi.