bugün

kendine olan öz güveni tavan yapmış hatundur.
önünde saygıyla eğilinen kızdır.
kullandığı pede güvenen hatundur.

ayrıca; söz olur
(bkz: beyaz giyme söz olur)
içinde siyah veya kırmızı tanga olan kızdır.
giyse giyse bir ayda en fazla yirmidokuz gün giyer ,otuzuncu gün giysin de görelim bakalım.
üstünde de pembe bir gömlek vs varsa uğruna ölünesidir.
ped reklamında oynayan kızdır.
muhtemelen onlarca pantolonun içerisinden bir tercih yapmış olan kızdır. uğruna ölmeye yahut tapılmaya gerek yoktur diye düşünmekteyim, bu kadar ucuz olmamalı hayır hayır. *
götüne güvenen kızdır.
kıçında ten rengi ya da beyaz iz yapmayan don olan kızdır.
sanılanın aksine beyazın kilolu değil olduğu gibi gösterdiğini bilen kızdır. bu yüzden eğer hanım kızımız fitse giymesinde sakınca yoktur. siyah zayıf gösteriyor diye beyazın da kilolu gösterdiğini düşünecek kadar düz değildir. evet.
saldım çayıra mevlam kayıra felsefesini güden,beyaz sevdim beyaz keydim diyen kadın olması da muhtemeldir.
siyah giymeyim toz olur,' beyaz giyeyim söz olsun razıyım 'diyen kızdır.
adet döneminde olmayan hatundur. *
pantolonun altına ne giydiği daha önemlidir. zira koyu bir şey giymişse ancak o zaman işe yarar.
dikkat çekmek isteyen kızdır.
bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çeken kızdır. gerçi beyaz pantolon her g.te yakışmıyo da işin orası ayrı bi başlığın konusu.
Doktor veya hemşiredir. Son zamanlarda veteriner hekimler ve diş hekimlerinde de yaygın olmuştur.
siyah pantolon giyen kızla aynıdır... ırkcılık cok günah kardeşler...
kavunları bembeyaz görünen kızdır, adettendir ; sikilmelidir.
göze çok güzel görünürler ama genelde güzel değillerdir.
fiziği güzel kızdır. özgüven tavandadır.
kıllarını almış kızdır.
aranan kızdır.
doğru kombinle gayet hoş ve asil duran kızdır, giyenin vucudu ve pantolonun kalitesi de önemlidir.
güncel Önemli Başlıklar