1. 1.
  psv eindhoven 'in 1970 doğumlu hollandalı defansif orta saha futbolcusu..bir zamanlar barcelona 'da da top koşturmuştu.
  1 ... martyns
 2. 2.
  pinokyo burunlu topçu.
  1 ... insatiable love
 3. 3.
  burnu futbolundan daha cok ilgi cekmis hollandali eski barcelonali futbolcu
  2 ... dmjoes
 4. 4.
  şu aralar psv'de ''fitbol'' yaşantısını sürdüren, çoğu zaman da '' ööf buralarda pis bir cocu var sanki'' gibisinden iğrenç esprilere maruz kalmış flemenk futbolcu...
  -1 ... faidelibilgi
 5. 5.
  1970 dogumlu hollandalı futbolcudur.. defansif orta sahaların futbola damga vurduğu yılların ünlü futbolcusudur.. ofansif olarak da kullanılabilecek bir futbolcudur.. profosyonel futbol yaşamına az alkmaar kulubunde başlamıştır.. daha sonra vitesse'de oynamış ve buradan en parlak dönemlerinden birini yaşadığı psv'ye transfer olmuştur.. burada göstermiş olduğu üstün performansla katalan efsanesi barcelona'ya transfer olmuş ve 6 sezon bu kulubun formasını giymiştir.. barcelona'da forma giydiği dönemde barcelona adeta hollanda milli takımını andırmaktaydı.. luis van gaal bütün hemşerilerini barcelona'ya doldurmuştu.. de boer kardeşler, reizeger, kluivert , zenden gibi zamanına damga vurmuş futbolcular cocu ile birlikte ter dökmüştür.. her güzel şey gibi biten bu rüyanın sonucunda cocu'da barcelona'dan ayrılmış ve eski kulubu psv'ye donmüştür.. burada 94 macta 23 gol atmıştır.. ve giderken psv'ye en buyuk kıyagını gecmiş, son macında gol atarak psv'ye şampiyonluğu getiren isim olmuştur.. buradan da ayrılan yıldız futbolcu son demlerini yaşayan her yıldız futbolcu gibi arap ellerini mesken tutmuş ve el cezire kulubune imza atmıştır..dönemin efsane sayılabilecek milli takımında da yer almıştır.. ek bilgi olarak şunu da verelim tam olsun: hala eski menejerlik oynayanlar varsa yaşlı maşlı demeyin dm'ye ihtiyaç varsa yaşlı kurt işinizi görür..
  ... mianke
 6. 6.
  şimdilerde psv de asistan menejerlik yapmaktadır.
  1 ... sopartacus
 7. 7.
  patlak gözlü uzun burunlu hollandalı. iyi topçuydu vesselam.
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 8. 8.
  ... liverpoolmlt
 9. 9.
  Yıllarca isim olarak coco ile karıştırdığım hollandalı orta saha oyuncusu. Tip olarak de boer lara benziyor biraz.
  1 ... liverpoolmlt
 10. 10.
  trt 3'de eskiden oynanmış hollanda-türkiye maçlarını izlerken rastladığım futbolcudur. vakti zamanında fena bir orta saha oyuncusu olduğunu söyleyebilirim.
  ... asetik anhidrit