bugün

entry'ler (10)

18 nisan 2006 ac milan barcelona maci

sanılanın aksine zevksiz geçiçek,hatta gıcık star spikerinin muhtemelen ronaldinho ve şeva arasında yapacağı gereksiz sidik yarışı yüzünden herkesi hayal kırıklığına uğratacak maç.(Allah verede bi de maçı Milan kazanmasın.)

sperm

içersinde çoluğumuzu çocuğumuzu barındırdığımız,küçükken yapışkanlığı sayesinde türlü oyunlar içersinde kullandığımız,yeri gelip ilk hevesle mermi niyetiyle uzaklara atmak için uğraştığımız,dünyada jöleye en çok benzeyen iç gıcıklıyıcı,ama olmazsa olmaz dedirten madde

nivea

deo stickte olayı aşmış olan, kremleri ile özellikle bayanların gönlünü fethetmiş bir alman markası.
laciverti çok seviyor olacaklar ki, her ürününde tonlarını kullanırlar.

emre kongar

cumhuriyet gazetesinde 3. sayfada en sağda köşesi bulunan,
ekongar@cumhuriyet.com.tr e posta adresine sahip yazardır.

küçük emrah

senin annen nerde yavrum????
benim annem olmadı hiççç teyzeeee...nerdeyse beni komşular doğurdu diyebilcek kadar sömürü yapabilme yeteneği olan küççükken meşhur olmuş şanslı bir velet

bülent ortaçgil

yaptığı müzikle kaliteyi yakalayan,ama şarkıları hem söylenmeyen hem çalınamıyan,lisedeki kendini entel zanneden gıcık,uyuz kızların beğendiği,benim de sevdiğim,ama sevdiğimi heryerde sölemeyi sevmediğim başarılı sanatçı.

türk

tarih boyu çok sayıda devlet kurabilmiş,ama hep ikiye bölmüş,bağımsızlık aşkına sahip,zeki,pratik zekalı,köşeyi kısa yoldan dönme meraklısı,duygusal,çabuk gaza gelen,benim de mensup olduğum olmaktan da mutluluk duyduğum ırk

şarkıcıya korsan cd imzalatmak

kaçınılmazsa zevk al felsefesinin cukk diye oturacağı acıklı, komik, yüzsüzlük kokan, şarkıcının adamı öldürse de kimsenin kızamayacağı ilginç durum.

tansu çiller in gaf konusundaki uzmanlığı

oğluna askerliği yalısının dibinde yaptırdıktan sonra meydana gelen şaşkınlık ve heyecandan dolayı yapılan saçma,komik,75 lik iq lük düzeyindeki konuşmalar.

nuri alço ve şahin k nın aynı filmde oynaması

emrah ve emrah ın anasıda oynadığı takdirde çok vahşi olabilecek muhtemelen 18 yaş sınırının getirileceği ama kesin türkiye de kurtlar vadisi ırak ve g.o.r.a nın gişe rekorunu abazan populasyonumuzla rahat bi şekilde kıracak olan film....