bugün

entry'ler (30)

ankara

gri şehir. içinde bir sürü hatıra saklı güzel şehrim. şu an dolu yağmaya başladı herkes sığınaklara.

nerede kaldın diyen patrona sanane lan lavuk demek

Dua et kazığa oturtmasın bide piskopatsa.

sözlüğün olmazsa olmaz yazarı

(bkz: kardes bi nik soyle)
(bkz: baktim 3 dk kaldi attim)

kitap okumayı bir bok sanan insan

Cahilliğine verin arkadaşın. Okumayınca böyle fikirler çıkıyor ortaya işte. Sonra ben niye gelişemiyorum diyorlar.

en güzel düet şarkılar

Eypio & Burak king - Günah benim .

behzat ç vs kardeş payı

Dünya ikiye ayrılır. Behzat ç yi izleyenler ve izlemeyenler. Abi diziyi yaşayarak ve karşıdaki insana o duyguyu yaşatarak çekilen nadir dizi ve onu yapabilecek nadir oyunculardan kuruluydu. Bence bu iki dizinin karşılaştırılmaması gerekir. Birisi efsane diğeri ise mizahın kralı. ikisini severim izledim ama behzat ç nin yeri ayrıdır.
Edit: eksileyen arkadaşlar kardeş paycı heralde behzatı izlememiştir bilmiyordur ondandır bu gaflet.

futbol izlemenin o kadar da zevkli olmaması

futbol tutkudur. Tıpkı motosiklet tutkusu gibi örneklendireyim. Aşık olursun sonunda tehlikesini kolay ölümü getireceğini bilsende yine sürersin o motorsikleti futbolda öyle sonunda sana bişey katmasada izlersin büyük bir zevkle. Zevk meselesi.

az arkadaşı olan insan

Bazıları çokluğu sevmez. Nerde çokluk orda b*kluk tabiri boşuna değildir. Ya 3 5 tane sırtını yaslayacağın adam gibi arkadaşlar olsun yada 20 30 tane sırtından bıçaklayacak lafta arkadaşlar olsun.

bıkmadan ne yersiniz

Patatesin olduğu tüm yemekleri yerim hacı. Patates kızartma, fırında patates, patates püre, haşlanmış patates... Aşığım abi patatese eve geldiğimde anama sorarım toksam bile patates varsa bi tabak yemessem birşey kaybetmiş gibi hissederim.

kilo almak isteyen yazarlara tavsiyeler

Ne varsa yiyin diyecem ama bende o durumdayım birader herşeyi denedim sonuç sıfır nacizane entrylerinizi bekliyoruz sevgili yazar dostlar.

erkeklerin sevgili olmak istediği kızda aradıkları

Süt gibi olsun yeter. her akşam içerim ben onu kalsiyum katar bana o. yetmez mi ?

hayatı kolaylaştıran kelimeler

En güzeli "eyvallah"tır hacı. herşeye eyvallah çekersin yoluna bakarsın. iyi veya kötü birşey yapılır sana eyvallah dersin o an yeter fazlasıyla. Eyvallah candır gerisi heyecan.. değil tabiki.

neden uludağ sözlük

valla kızlarını falan bilmem ama sözlüğün teması kalitesi vs. hoş ve gerçekten de yeri geldiğinde trolünü yeri geldiğinde ciddiyetini yeri geldiğinde de bilgisini yerinde paylaşan koruyan bunu bilen yazarları diğer sözlüklere nazaran daha çok gördüğüm kaliteli bi sözlük olduğu için. seviliyorsun uludağ.

sabah sabah gelen göz yanması

Kısa süreli uykunun ardından başıma herdefasında gelen çok can sıkıcı bi olay. Bir kaç saniye açık kalamıyor gözlerim sık sık kırpmam gerekiyor yoksa yangın yeri gözlerim.

makyaj yapmayan kız

Tabiri caizse evlenilecek kızdır. Makyaj yapmayan kız kendine güvenen doğal güzelliği seven bir numaralı gözdesidir erkeklerin.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

Sevgi, sevilmek. Sınırı yok abi 5 dklık zevk değil ömür boyu.

gratis ten 5 dakikada çıkan kız

Hormonlarına savaş açmıştır. Ne yapacağını kendi bile bilmeyen ben diğer dişiler gibi miyim yoksa onlar gibi olmaya çalışan hormonu bozuk muyum diye düşünüp duran kızımızdır.

6 aydır kıllarını almayan kız

Kısa ve öz abi: sevgilisi olmayan hayattan soğumuş kendini umursamaz ruhani kız.

yazarların şu an bulundukları ortamdan görüntüler

de niro reyiz. Eskiler bro eskiler çok eskiler.

17 ağustos 2017 vardar fenerbahçe maçı

Kocaman bir yalan aykut kocaman bir yalan düne lanet olsun bezdirdiniz ulan her defasında yeni bir ilişkiye başlayıp gerçekten olacakmış gibi ümitlendirip sonra böyle döt gibi ortada bırakıp adamın piskolojisini bozmaktan usanmadılar yeter burdan yetkililere sesleniyorum ya bu işi bırakın yada yadası da kalmadı artık anasını satayım.