bugün

şaşırmanızı istemem ama benim.
Edit: ben niye eksileniyorum 2 saat boyunca tester ürünleri denemediğim için mi!!!!?
Kasada zaten gratis karti var mi yok numara soylesem muhabbeti bile 4 dakika suruyor.
görme engellidir.
Parası yoktur. Öyle bakıp çıkmıştır.
21.55 de girmiştir.
tekrar bak bence kız mı? diye söylenmesi ve incelenmesi gereken kişidir.
Gratisler ilk açıldığı zamanlarda içerde 1 dakikadan az kalan benden daha uzun dayanan kızdır.
O zamanlar Mağaza sayısı çok azdı. içerde ter kokusundan durulmuyordu.
Sonradan Mağaza sayısı arttıkça Müşteri yogunluğu azaldı. Artık durulabiliyor.
Gene de ruj testerı falan deneyerek mağazada saatler harcayan insanlara hayret ediyorum. Bildiğin mikrop yuvası onlar.
Aradigini muhtemelen bulamamistir yoksa bir kizin kozmetik dukkanina girip 5 dakika ciktigi nerede gorulmus duyulmus seydir.
Kesinlikle hayallerimin kadını. Alışverişte de böyleyse ciddiyim.
En az 1 saatte çıkıyorum.
yok öyle bir kız.
fakirdir.
sephoradan saatlerce çıkamıyorum hayat biz zenginlere çok zor.
Bi yerlerde indirim vardır mağaza kapanmadan yetişmesi gerekiyordur..
sosyal medya anketçilerini anında seferber edecek bir davranış biçimidir.
yok ole bir kovboy.
Sözlükte bu başlığın altına "benim bu ben ben!" Diyerek oltaya takılan kızlardır.
Sazan.avi
Hormonlarına savaş açmıştır. Ne yapacağını kendi bile bilmeyen ben diğer dişiler gibi miyim yoksa onlar gibi olmaya çalışan hormonu bozuk muyum diye düşünüp duran kızımızdır.
boş kümeye tekabül eder.

gratis kadınların çoğunluğu için kara delik gibidir.

değil kadının kaçması, erkek bile kaçamaz, peşinden sürüklenir.(gerçi benim eski hatun artık daraltıma alışıp tamam sen dışarda bekle diyordu, o kutsal gratis'den alışverişini yaparken ben kapının önünde uslu bi golden retriever gibi bekliyordum) ışık bile gratis'in çekim gücünden kurtulamamaktadır.

gratis'in içinde uzay ve zaman farklı işler. Gratis'de geçirdiğiniz bir dakika, dışarıdaki 100 dakikaya eşit olabilir.

Bu nedenle gratis'den çıkanlar, dışarıdakilere göre daha yaşlı olarak çıkarlar.

876576576 kere tecrübe ile sabit.
Çok abartılan kızdır, küçücük yer zaten bir şeye ihtiyacı varsa bile 20 dkdan fazla süremez.
Makyaj ürünlerini es geçerim, kişisel bakıma 10 dakika göz gezdirir güzel bir şey varsa alırım.
kendimden biliyorum, öyle bir şey yok.
Açık söyleyeyim daşşağını yerim. Çünkü muhtemelen taşakları vardır kız değildir.
Erkek gibi takılıyordur. Sakalı ve bıyığı olabilir ama umrunda değildir.
ya parası yoktur ya da makyajla işi olmayan kızdır.. eli de çabuk olabilir. boş konu bunlar...
vardır, evet benim. genellikle alacağım şeyi alır çıkarım.