bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kilo almaya ihtiyacı olan, ama bir türlü kilo alamayan yazarlara önermelerin olabileceği başlık.

lapa pilav aldırıyormuş.
    ... adliyeci
  2. 2.
    camel supertwister 'ın yeme-içme konusundaki başlıklarından uzak durmak ile başlayabilecek tavsiyelerdir. *
    3 ... usualsuspects
  3. 3.
    95+ kiloda biri olarak verebileceğim tavsiyelerdir.

-Her gece cips,çikolata,kek gibi enerji verici yiyecekler yiyin ve günde en az 3 bardak şekerli süt tozlu kahve için.
    -pilavın makarnanın yanında ekmeğe yumulun. (hoş bunu yapmıyorum ama kilo aldırdığı söylenir)
    -Hareket etmeyin, üşengeç olun. Kıçınızı koyduğunuz yerden kaldırmayın.
    -Proteinler ile karbonhidratları bolca karıştırın. Her eti ekmek arası yemeye özen gösterin.
    -Gün içinde hamur işlerinden atıştırın.
    -Spor yapmayın hatta mümkünse 3. maddede dediğimiz gibi hareket bile etmeyin.
    -Sabah kahvaltısını börekçide geçirin mümkünse 1.5 porsiyon börek yiyin.
    -Uyku düzeniniz olmasın. Bir gün 5te yatın 11de kalkın diğer gün hiç uyumadan sabah 10da yatın akşam 9 gibi kalkın sonraki gün yine hiç uyumayın gibi.

Evet bu tarz bir yaşamla 2 ayda istediğiniz kiloyu alabilir hatta kalbinizi yağ bağlatıp ömrünüzü kısaltabilirsiniz.
    10 ... gercek tosun pasa
  4. 4.
    yatmadan evvel yemek yiyin. akşam 8-9 gibi yemeyin, biraz bekleyin 11-12 gibi yiyin. öğlen uykunuz varsa, yemeği yeyip yatın yeah.

en sevdiğiniz sos mayonez olsun.

bol bol şekerli şeyler tüketin.

gayet basit lan.

bunları yapamam derseniz anti-psikoz * ilaçları kullanın. bunu kullanan %100 kilo alır hemde gerektiğinden fazla. sağlıklı mıdır? hayır. sikilme ihtimaliniz var.
    1 -1 ... camel supertwister
  5. 5.
    düzenli bira için ya da alkol tüketin, o değilde kafayı mı yediniz anasını satayım, bi insan neden kilo almak istesin, ne denişik insanlar var yarebbim.
    2 -4 ... pembemontlukupa
  6. 6.
    spor yapılmalı, protein tozlu mozlu. Tabi kiloyu göte almak isteyenler için hamur işi ve karbonhidrat yoğun gıdalar önerilir.
    ... buzverbuz
  7. 7.
    1 ay boyunca her gün saat 22.00 'dan sonra yemek yemelisiniz. Denedi onaylandı. Ayda 2-3 kilo alabiliyorsunuz.
    1 ... kim lan aynadaki
  8. 8.
    kilo alamıyorum. evet, hiçbir türlü olmuyor. günde 3-4 öğün yiyorum her türlü. gözünüzün önünde üç burger-mac-kfc menüsü yiyebilirim. bazen olmayınca olmuyor.
    2 ... terliksizhayvan
  9. 9.
    yapılası gereken tek şey akşam 9 dan sonra tıka basa yemek yemektir.
    ... sendemihayat
  10. 10.
    Günde 5 öğün lapa pilav ve haşlanmış tavuk 3 litre su. Ben protein tozu kullanıyorum.
    ... kadiraktas