1. 1.
    kilo almaya ihtiyacı olan, ama bir türlü kilo alamayan yazarlara önermelerin olabileceği başlık.

lapa pilav aldırıyormuş.
    ... uludagsozluk2012
  2. 2.
    camel supertwister 'ın yeme-içme konusundaki başlıklarından uzak durmak ile başlayabilecek tavsiyelerdir. *
    3 ... usualsuspects
  3. 3.
    95+ kiloda biri olarak verebileceğim tavsiyelerdir.

-Her gece cips,çikolata,kek gibi enerji verici yiyecekler yiyin ve günde en az 3 bardak şekerli süt tozlu kahve için.
    -pilavın makarnanın yanında ekmeğe yumulun. (hoş bunu yapmıyorum ama kilo aldırdığı söylenir)
    -Hareket etmeyin, üşengeç olun. Kıçınızı koyduğunuz yerden kaldırmayın.
    -Proteinler ile karbonhidratları bolca karıştırın. Her eti ekmek arası yemeye özen gösterin.
    -Gün içinde hamur işlerinden atıştırın.
    -Spor yapmayın hatta mümkünse 3. maddede dediğimiz gibi hareket bile etmeyin.
    -Sabah kahvaltısını börekçide geçirin mümkünse 1.5 porsiyon börek yiyin.
    -Uyku düzeniniz olmasın. Bir gün 5te yatın 11de kalkın diğer gün hiç uyumadan sabah 10da yatın akşam 9 gibi kalkın sonraki gün yine hiç uyumayın gibi.

Evet bu tarz bir yaşamla 2 ayda istediğiniz kiloyu alabilir hatta kalbinizi yağ bağlatıp ömrünüzü kısaltabilirsiniz.
    10 ... gercek tosun pasa
  4. 4.
    yatmadan evvel yemek yiyin. akşam 8-9 gibi yemeyin, biraz bekleyin 11-12 gibi yiyin. öğlen uykunuz varsa, yemeği yeyip yatın yeah.

en sevdiğiniz sos mayonez olsun.

bol bol şekerli şeyler tüketin.

gayet basit lan.

bunları yapamam derseniz anti-psikoz * ilaçları kullanın. bunu kullanan %100 kilo alır hemde gerektiğinden fazla. sağlıklı mıdır? hayır. sikilme ihtimaliniz var.
    1 -1 ... camel supertwister
  5. 5.
    düzenli bira için ya da alkol tüketin, o değilde kafayı mı yediniz anasını satayım, bi insan neden kilo almak istesin, ne denişik insanlar var yarebbim.
    2 -4 ... pembemontlukupa
  6. 6.
    spor yapılmalı, protein tozlu mozlu. Tabi kiloyu göte almak isteyenler için hamur işi ve karbonhidrat yoğun gıdalar önerilir.
    ... buzverbuz
  7. 7.
    1 ay boyunca her gün saat 22.00 'dan sonra yemek yemelisiniz. Denedi onaylandı. Ayda 2-3 kilo alabiliyorsunuz.
    1 ... kim lan aynadaki
  8. 8.
    kilo alamıyorum. evet, hiçbir türlü olmuyor. günde 3-4 öğün yiyorum her türlü. gözünüzün önünde üç burger-mac-kfc menüsü yiyebilirim. bazen olmayınca olmuyor.
    2 ... terliksizhayvan
  9. 9.
    yapılası gereken tek şey akşam 9 dan sonra tıka basa yemek yemektir.
    ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
  10. 10.
    Günde 5 öğün lapa pilav ve haşlanmış tavuk 3 litre su. Ben protein tozu kullanıyorum.
    ... kadiraktas