bugün

entry'ler (81)

ak partililerin yol yabdı falan demiyor olması

asfaltın tadı hoşlarına gitmemiş olduğundandır.

görsel

işlerini bir kadına bırakan topluluk felah bulamaz

Pers imparatoru Büyük Kiros'un kellesini alan Tomris hatun'dan bihaber bedevi arap sıçmığı.

(bkz: tomris hatun)

kokain sonrası hissedilenler

no coke, no heroin
no hasch-hasch, no amfetamin

http://www.youtube.com/watch?v=3EHBj5eXXkM

uzay mekiği düşüren şeyh videosu

onların uzay mekiği varsa bizim de allah'ımız var demek isteyen bir mollanin videosu.

(bkz: abd nin uzay aracı varsa bizim de allah ımız var)

allah yolunda cihad a katılacaklara tavsiyeler

yanınıza matara alın. cennette akan saraplardan doldurursunuz.

anal sex zina sayılır mı sorunsalı

Ömer birgün karısına anal yapmış ve sonra koşa koşa Muhammed'e gelip durumu anlatmış. O da demiş ki,

(bkz: kadınlar tarlalarınızdır istediğiniz gibi girin)

abd nin uzay aracı varsa bizim de allah ımız var

(resim:#1)

muhammed in sözlerinin toplandığı kitap kur an dır

Doğru bir tespittir. Kuran'ı okuyan herkes görebilir.

Örnek:

HÛD 11/1-2-3. Elif, Lam, Ra. Bu Kitap, hakim ve haberdar olan Allah tarafından, Allah'tan başkasına kulluk etmeyesiniz diye ayetleri kesin kılınmış, sonra da uzun uzadıya açıklanmış bir Kitap'dır. Ben size, O'nun tarafından gönderilmiş bir uyarıcı ve müjdeciyim.

(bkz: hz muhammed tarafından yazılmış ayetler)

hz muhammed

Doğuştan sünnetli kişi.

recep tayyip erdoğan

"Ben de Gürcü'yüm, ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir"

2004 yılında Gürcistan gezisi

ikinci gezi direnişine katılacaklara tavsiyeler

arada bir tekbir getirin.

bunu duyan müslüman tereddüte düşecektir. hemen o esnada mustafa kemal'in askerleriyiz diye slogan atın. baktınız tam uyananıyorlar, bir daha tekbir getirin.

din ne işe yarar

Savaşa yarar.

Dünya üzerinde şimdiye değin çıkan savaşlar ya toprak, ya da din içindir.

kayseri de sütyen reklamının sansürlenmesi

gerekli olan sansürlemedir.

Maazallah, sütyenden tahrik olup durağı sikmeye kalkar bu insanlar.

tecavüzcünün mahkemeye sarık ve kuranla gelmesi

türkiye'nin bug'unu bulmuş zeki adam!

müslümanlar neden ay a gitmiyor

Çünkü Allah yasak koydu. Ne insanlar, ne de cinler semadan geçemezler.

Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin uçlarından bucaklarından geçip gitmeye gücünüz yeterse geçip gidin. Büyük bir güç olmadıkça geçip gidemezsiniz (RAHMAN-33).

türk ibaresinin kaldırılması

kürtçü zırvası diyecektim, dinci zırvası çıktı.

şaşırtmadı tabii. ikisi de türk düşmanı.

şehit ailesi ailecek ölsün diyen ekşici it

şehit babasına karaktersiz diyenle yarışır.

(bkz: karakteri bozuk şehit babaları da var)

bozkurt işareti islamın ruhuna aykırı

Benliğini, kimliğini yitirip araplaşmış, arap siki yalamaya doymayan soysuzların, türk düşmanlığını gözümüze sokan akp'li tespit sıçmığı.

--spoiler--
AK Partili eski milletvekili ibrahim Korkmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bozkurt işaretini Hristiyan Gagavuzların kullandığını söyleyerek, "Bu işaret islam'ın ruhuna da aykırı..." dedi.
--spoiler--

hz muhammed in müslümanlık öncesi dini

Hz Muhammed’in putperest olmadığı, hanif dinine, tevhid inancına (tek tanrıya inanma, ibrahim’in dini) tabi olduğu, önceki dinlerin Hristiyanlık ve Museviliğin bozulmuş olduğu iddia ediliyor.

Oysa tarihten ve ayetlerden hiç de öyle bozulmuş olduğunu görmüyoruz. Hak dinine inananlar kendi dinlerinin kitaplarına göre yaşasınlar derken bozulmamış mıydı?

“incil sahipleri Allah’ın onda indirdiğiyle hükmetsinler. Allah’ın indirdiğiyle hükmetmeyenler fâsıkların ta kendisidir (onlar yoldan çıkmışlardır).” (Mâide, 5/47)

Hz Muhammed’in kendisine danışmak için gelen Medine’deki Yahudilere, Tevrat’ın üzerine el basıp, Tevrat’ın hükmüne göre hükmederken (zina edenin recm edilmesi) bozulmamış mı oluyordu?

“içinde Allah’ın hükmü bulunan Tevrat yanlarında dururken, seni nasıl hakem yapıyorlar da sonra (senin verdiğin hüküm, işlerine gelmeyince) dönüyorlar?” (Mâide, 5/43)

Ne zaman bozulmuş diğer dinler? Hz Muhammed öldükten sonra mı? Yoksa Medine’deki Yahudiler kendisine yüz vermedikten sonra mı?

“iman edenlerle Yahûdiler, Hristiyanlar ve sabiîler (bunlardan) her kim, Allah’a ve âhiret gününe inanır, sâlih amel işlerse elbette onlara, Rableri katında mükâfat vardır; onlara korku yoktur ve onlar üzülmeyeceklerdir.” (Bakara, 2/62)

Diğer dinler bozulmamış ise neden hak dinlerden birine tabi olmamış da başka bir din getirmiş? Belki de henüz kendi kavmine bir peygamber gelmemiş olmasından olabilir mi?

Seni ataları uyarılmamış olan o bir kavmi uyarman için gönderdik (YASiN 6)

kapalı kadının rüyasında kendini açık görmesi

ilginç bir olaydır.

Türbanlı, çarşaflı vs kapalı kadınların rüyalarında kendilerini açık da görebileceklerini hiç düşünmemiştim, aklıma gelmemişti. Gelenin varsa da helal olsun valla, benim gelmedi.
Varmış böyle bir şey ve bayağı da muzdariplermiş bundan Müslüman bacılarımız. Çok ilginç!

Rüyada kendini başı açık görenlerin sayfasına denk geldim, nasıl geldimse.

Şurdaki ablanın da nasıl bi bastırılmış duyguları, cinsel içgüdüleri varsa artık, sorusuna bakın! Rüyasında kendisini hem başı, kolu falan açık görüyor, aynı zamanda hem cam çerçeve duvar siliyor, ve bir de köpürte köpürte siliyor ve üstüne üstlük bunu da erkekler seyrediyomuş!!! Abladaki fantaziye bak! Biraz daha bıraksan yani bikini giyip arabayı köpükleyip yıkayacak köpürte köpürte.. beyaz köpüklere bulanacak, avcuna köpükleri alıp üfleyecek felan...

Komik ama aslında acınacak bir durum. En acıklısı da verilen cevap. Söylenecek şey mi lan onlar, kodumun yobazı? Maneviyatındaki eksiklikmiş, günahmış.. yuh be! Kadın kim bilir nasıl bir ruh hali içerisine girecek? iyice ruh hastası yapın, ezin kadınları şerefsizler!

islam insanları dengesizleştiriyor. Sağlıksız bireylerin oluşturduğu bir toplum oluyoruz. Ben normal bir kadının rüyasında cam çerçeve silerken gördüğünü sanmıyorum. Belki bir şeyler yaparken, bir iş yaparken görüyordur ama erkekler de bakıyordu falan ne ya!

Bu insanları psikolojik, pedagojik destekle vs falan düzeltmeye bugün başlasan, bir 15-20 yıl sürer herhalde. Türkiye boku yemiş! Hadi geçmiş olsun!

görsel