entry'ler (21)

camel soft

fiyatı düştüğünden beri eski tadı alınamayan sigaradır. ama karakter sahibi be.

californication

benden de şansızları varmış dedirten showtime dizisi.

tanrı ya sorulacak tek soru

bu koskoca evren muhteşem düzen bi yaratıcısı olmadan kendi kendine var olmuyo diyosun da onu yaratan daha da muhteşem sen nasıl kendiliğinden var oldun?

erkek zoruyla kapanan kadın

cesaretini ve düşünme yetisini kaybetmiş kadındır.

twerk

zenci kadınların en iyisini yaptığını düşündüğüm danstır.

camel

fiyatı düştüğünden beri bozan ama yine de ayrı bi karaktere sahip olan sigaradır.

namus bacak arasında değilse nerededir sorunsalı

beyindedir.

my shit s fucked up

çok güzel şarkı be. californication a teşekkürlerimi sunuyorum bu şarkıyla beni tanıştırdıkları için.

sen nasıl istersen diyen sevgili

öyle olmaması gereken sevgili türüdür. beyni olan iki insan mutlaka bazı konularda anlaşamaz. sen nasıl istersen diyen de düşüncelerini açıklayamayacak veya uygulayamayacak kadar korkak insandır.

izmir

memleketim diye söylemiyorum; ulan çok güzel be! insanları sevimli, anlayışlı, herkese karşı hoşgörülü; sokakları güzel, sokakta gezen kızları ayrı güzel. kocaman sahil şeridi hep canlı alsancak sahiliyle gelip görenlerin mutlaka bidaha görmek isteyeceği yerdir. yalnız çoğu ilden arkadaşım oldu az biraz seyahat de ettim buranın insanı kadar hoşgörülü insan yok galiba arkadaş.

tuborg gold

belki de ülkemizdeki en lezzetli biradır. ama bu fiyatlarla artık birayı bile keyifle içemez olduk o ayrı mesele. nereye gidiyor bu zamlar?

öpüşmek için yaklaşırken boşalmak

çok da abartmamak lazım diyesi gelir bazen insanın.

dinsizlikle ahlaksızlığı karıştırmak

hiçbir alakası yoktur. hatta belki de ahlaksızlık din mensubu insanlarda daha yaygındır.

sevgiliye interneti ve netli telefonu yasaklamak

hatta eve kapatıp yemeğini suyunu verip işleri daha da garantiye alabiliriz. tabi yerseniz.

türk kızı

izmirlisi daha bi ayrı diye düşündüğüm kızlardır.

karısı meme kanseri olunca boşanmayan salak

kendisi prostat olunca yalnız kalmayacak erkektir.

didi varken alkollü içecek içme saçmalığı

tuborg gold der susarım arkadaş. susamadım arkadaş çaylakken illa 40 karakter.

popo kelimesinin sevimliliği

yiğit özgürün de bir karikatürünü aklıma getiren sevimliliktir.

ağzına sıçayım deyince ağzını açan insan

kesinlikle yapılamayacağını bilen insandır.