entry'ler (32)

açın şu inciyi artık

incinin hala kapalı olma sorunsalı. beni intihar etme noktasına getiren durumdur.

imamın şartları

cuma çıkışında camiye yardım için para vermek.

eskiden bütün erkekler peşimdeydi diyen babaanne

birde eskiden çok zengin olanları vardır.

asosyal türk erkeklerinin özellikleri

asosyallik cool görünmek için de kullanılabilir.

patlak olmasına rağmen namaz kılan kız

hiç kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. kızlık zarı saçmalıktır.

yolda başı ters dönmüş kız görünce yapılacaklar

üç kulhü + bir elham okumak gereken hadisedir.

hoşlanılan kızın whatsapp dan sie go yazması

sie go yazan insan kaldı mı ki ya? uzak durmak ve birdaha yazmamak lazım.

türklerin insanlığa katkıları

islamiyetten sonraki ve önceki olarak ikiye ayırmak gerekir. islamiyet öncesi için kesinlikle yanlış bir tanımdır.

tarihçiyim.

broşür dağıtmak

bügün değişik bir gün oldu benim için. hareketli heyecanlı bir gün. ilk defa tutuklandım sanırım. aslında sadece zabıta ceza yazdı pek tutuklanmak sayılmaz ama. neyse baştan yazayım. sabah üst kattaki mezar kaçkını amcanın kendisini otogara götürmemi istemesiyle uyandım. götürdüm arabayla oradan da günlerdir ertelediğim broşür dağıtma işini konuşmak için yengemin dükkanına gittim. bu gün konuşup yarın dağıtırım diyordum ama ben bile farkına varmadım nasıl başladığımın. yengem orada çalışan eleman sadece. patron 3 üniversite bitirmiş bilgili, kibar, güzel, hanım hanımcık bir bayan. 35 olmasına rağmen hala evlenmemesine şaşırdım aslında. esra hanımla anlaştıktan sonra aldım 700-800 kadar broşürü attım kendimi caddeye. ismet inönü tramvay durağı arkasında saat 12 den 2 ye kadar broşür dağıtan o dağınık saçlı çocuk bendim. güzellik merkezi broşürü olduğu için sadece açık bayanlara vermem gerekiyordu öyle de yaptım zaten. 2 saat içinde yaklaşık 300 broşür dağıttıktan sonsa saat 2 de kahvaltı yapmadığım geldi aklıma. bi simit alıp çıktım yine dükkana. o sıra içeride benim broşürlerle gelen 2 bayan gelmiş hoşuma gitti. simidimi yedikten sonra işbaşı yapmak için yerime gittim yine. 15-20tane dağıtmadan zabıta çıkıverdi köşeden. kıpırdayamadan mal gibi kaldım öyle. eleman geldi kolay gelsin falan kimliği aldı. beraber minibüse kadar yürüdük. yürürken yiceğim cezalardan falan bahsetti. işte 5000lira cezası falan var diye beni korkutuyo sözde. bişey olmayacağının farkındaydım ama yinede bi korkuyo insan. minibüse vardığımızda izin falan alınması gerektiğinden bahsetti ve #91tl# ceza yazdı. aslında alt sınır 189 muş ama biraz güler yüzlü mahçup görünen süt dökmüş kedi maskemi takmam az yazmasında etkili oldu sanırım. maskemi çıkarmadan dükkana gittim yine anlattım olayı falan. esra hanım başta tedirgin görünse de sonradan nazar boncuğu olsun falan diye yatıştırdık birbirimizi. broşürlerin sadece yarısını dağıtabildiğim için istemememe rağmen 40tl verdi dağıtım ücreti olarak+ bana yazılan borcu da ödeyecek. esra hanım gerek yok desem de zorla tutuşturdu elime parayı. parayı haketmedim. ama esra hanım çok iyi bir insan inş mutlu olur. paramı da alınca arabayı abimlerin evinin önünden alıp eve geldim. değişiklik iyi geldi...

kurbanını kovalayan seri katile çelme takmak

seri katil kovaladığı kişiyi yakalasa da biri gelip kurtarana kadar saçma saçma konuşur zaten.

kararsız olup kızı sürekli arada bırakan piç

sorun tamamen kızdadır. kızın bir işaret vermesini bekliyordur.

direnincisözlük

#direnincisözlük

kısır yapabilen erkek

kavgada taşşak denilen pelvis bölgesine yoğun miktarda saldıran erkektir.

edit: saldırdığı kişiyi kısır yapar.

çok güzel gözlü bir bayana aşık olmak

olmamak lazım.

yazarların verdiği en doğru kararlar

avea ile faturalı hatta geçmek ve heryöne 500dk + 5000sms + sınırsız internet i 25tl ye kullanmak. paketimi söylediğimde herkesin ağzınız suyu akıyor.

bozuk arabayı iten adama arkadan parmak atmak

arabayı itenlerin işi gücü bırakıp, esnafıda yanına alıp sana girişmesi muhtemeldir.

neden bu kadar ucuz olduğu anlaşılamayan şeyler

böyle bir şey yok. tabi olabilirde... öğrenciye herşey pahalı.

kadının elinde tehlikeli olan nesneler

(bkz: strapon) olay çok tehlikeli yerlere gelebilir.

çocuk doğurduğu için kendini kutsal sanan kezban

yalan beyler. nasıl olur da çocuğunu döven, bakmayan, sevmeyen anneler varken bütün anneler kutsal olamaz.

son sınıf olmasına rağmen yurtta kalan öğrenci

arkadaşlarının evde çektiği sıkıntıları görerek aklını kullanan insanımsı.