bugün

hem acili hem acisiz, kisirin her turlusunu yapabilen erkektir. alip evde beslemeliktir. *
kısır yapılması gereken erkektir üremesin. o ne lan öyle.
yaptığı kısırı birlikte yiyecek insanla hayatını da sürdürecek, hanım hanımcık erkek, iyi erkek, hoş erkek...

kısır yapan erkek mi alsam lan kendime.
hemen evlenilmesi gerektir. iyi lan iyi, o kısır yapsın evde ütü falan. ben oğlumla maça gideyim. *
yapabilse de yapmayacağı eylemdir. (bkz: kır yumurtanı ye)
mesteden erkektir. başlığı okurken bile heyecanlandırır.
Eli ayağı tutan her erkeğin kolayca yapabileceği bir salata çeşidini yapan, alelade bir erkektir. Hemen evlenilmesi "gerekmez".
işte o benim.
Bi boktan anlamayıp hayattaki tek başarısı annesinin yapmış olduğu yemeği yiyip babasının vermiş olduğu parayı harcamak olan sözlük yazarlarının bok attığı erkektir.
öğrenciyse yapar arkadaş maliyeti düşük neticede.
Adamın dibidir.
sevdiği insan için herşeyi yapmayı göze alan erkektir. bunların değeri bilinmiyor efendim. evet ben de bunlardan birisiyim.
kavgada taşşak denilen pelvis bölgesine yoğun miktarda saldıran erkektir.

edit: saldırdığı kişiyi kısır yapar.
beni alsın. evlenelim.

marifetli erkektir.
şalgamı kap gel diyen ve kaselere yumak yumak dolduran erkektir.

afiyet olsun.
üreme özelliğinin sadece kendisinde olmasını isteyen erkektir.
ince koftelik bulgurdan iki bardak alip genisce bir kaseye koyuyordur. uzerine, uzerini biraz gececek kadar sicak su koyup onu kenara koyuyordur. daha sonra icini hazirlamaya gecer. domatesleri kucuk kucuk kup kup dograr. salatalik tursunu da kucuk kucuk dograr. ince ince marullari dograr. sivri biberleri dograr. bir iki dis sarimsak dograr. soganlari dograr. maydanoz ve tursu biber dograr. bunlari karistirir. bulgur suyu cektikten sonra yeter miktarda domates veya biber salcasini bulgurla karistirir, yogurur. daha sonra az onceki karisim bulgurla karistirilir. icine zeytin yagi, nar eksisi, limon, nane, pul biber vs katilir ve karistirilir. yanina ayran ya da salgam alinir. afiyet olsun.

not: 4 kisiliktir.
evlenilecek erkektir. ütü de yapıyorsa kaçırılmaması gerekir..
azıcık mutfak bilgisi ve interneti olan erkektir. Tarife bakarak da yemek yapamıyorsan yaşama zaten.
Benim lan o.

Ayrıca taze fasulye de yapabilmektedir.
Gönüllerde taht kurandır.
neye odaklanırsan "başına" o gelirmiş derler. yani yanlış yere odaklanmış, evrene yanlış mesajlar gönderen erkektir. aman diyeyim.
yan komşumdur kendisi. * *
evlenilecek erkektir.. kek, pasta börek de yapar bunlar aman da aman..*
O da birşey mi ben mantı açıyorum amına koyayım demek istediğim erkektir.
evlenilecek erkektir. *