bugün

entry'ler (185)

kürkünü çıkar vicdanını giy

derinden sarsmış, insanlıktan utanma sebebi olan başka bir olayı daha düzene sokmak isteyenlerin çığlığıdır. insanlar, insanları bile diri diri yakarken nasıl duracak bu zulümler...

sigarayı acilen bırakman gerek

reklamın sonunda, anne rolünde ki kadının manidar tebessümü ile sinirlerimi bozan reklam cümlesi.

götümüze girebilecek başlıklar

bilişim hakları mahkemesine verildiği an; küfür, ırkçı söylem gibi yazılar yazan yazarın başına gelebilecek olaydır. artık çok ciddi takip etmektedir bilişim hakları.

bir kız ismi olarak bakire

evlendikten ve özellikle çocuk sahibi olduktan sonra, hızlıca isim değiştirmesi gereken insandır.

kıskandırmalık sevgilim olur musun diyen kız

" saati ne kadar? " diye soran erkek ile aynı kafada olan kızdır.

on birinci nesil yazar

on beş yaşından beri sözlüklerde bulunduğu, bazılarının kurulmasında ve dağılmasında içerisinde bulunmasına rağmen, bazı insanların hayatlarını bile değiştirmiş olmasına rağmen; daha erken sözlüğe kayıt olduğu için kendini " yazar " sanan bazı kişiler tarafından laf yiyen yazardır. * *

entry için emremeddin

güzel ve latifeli bir kampanya başlığı. bu tür gönderme ve latifelerden anlayanlar için hoş.

Edit: biri kızdı bastı eksiyi * *

bir sözlük kızına hediye alsaydınız ne olurdu

(bkz: marjinal tosbaga) * * *

6 kelimelik hikayeler

çağrışımda bulunarak; sagopa kajmer'in 56 denklem adlı parçasını anmama neden olan başlıktır.

yazarların nickleri

ironi içeren bir takma isimdir benim ismim;

tabuta girecek olmak, ölmüş olsam bile istemediğim, gerildiğim bir olaydır.
mor rengi çok severim, hayatı anlattığını düşünürüm.

benim ironimdir takma adım; mortabut.

ölmeden önce söylenen son sözler

Hık! *

türkiyede atatürk ün sevilmesinin nedenleri

Türk insanının tarih boyunca gelen liderlerini sevmesiyle aynı sebeptir. tümden gelen bir milletiz. taviz verme gibi bir özelliğimiz yok. *

sözlükteki sapık başlıkların amacı

abazan ergen önermesidir. evlendirin de kurtulalım. *

sözlüğün en albenili yazarı

(bkz: yere dusen bozuk para) *

1 87 boyunda kirli sakallı gap sweatshirtli erkek

Lan ? diye atladığım başlıktır... oğlum neden yaptınız lan bunu... * *

işsizlik mezunu

kapatılması gereken başlık. çünkü beni ifşa etmiştir, çok ayıptır. * *

7 ölümcül günahtan hangisi sensin

an itibari ile " kibir " olarak önerilmiştir.

yazarların tdk gibi olması

Olması gereken, olmuş olması muhtemel, olduğu için mutlu eden durumdur. o yazarların kalemlerini öperim. *

regl kanıyla tarih yazan kız

Başlıktan dolayı içeriğinde yine " angutça " kelimeler, cümleler beklediğim başlıktır. ancak beni inanılmaz derecede şaşırtmış başlıktır. göreceli kelimesini, bakış açısını anlatan bir başlık olmuştur.

1984

george orwell 'ın " 1984 " adlı eseridir. eser bir korku ütopyasını anlatmaktadır ve en önemli, akılda kalan cümlesi ; (#3462323)