bugün

Hem de kaç kisi yapmış belli değil. Yazık lan hayvana. Orusbu çocukları.

http://www.sozcu.com.tr/2...kedisine-tecavuz-1512400/
marmaris'te olmuş olaydır. muğla'da yaşanmaz tezini tekrar kanıtlamıştır.
Allah belanızı versin. Rahat bırakın şu masum canları.
tüm ülkeyi kısırlaştırmak gerektiğini gözler önüne seren şerefsizlik, saygılarımla.
bela okusam bu canilere belada az gelir.
Kedinin o saate orada ne işi varmış diye sorarlar şimdi de?
yorum bile yapmıyorum artık ya. maalesef bunlara da alışıyoruz artık. bir insan (ki insandan kasıt sadece biyolojik olarak) otistik olsa bile bunu yapmaz yahu. hatta otistikler yapmadan bazı 'normal' insanlar yapıyor ya, bunların beyin kimyası nasıl bozulmuş ta böyle şeyler yapabiliyorlar diyorum. . .
türkiye de insanlik bitmis, 14 yilda gelinen nokta.

(bkz: ahlaki çöküş)

birileri de anadolu ve fen liselerini imam hatiplere çevirmeye devam etsin.
Soyumuzun kuruması gerekiyor insanlar olarak.
muğla gibi yerde de böyle şeyler oluyorsa ne diyeyim amk ne istediniz canım kediden.
bunu yapanı kaplan kafesine atacaksın. gerçek tecavüzü görsün.
Insallah yapanada tecavuz edip makatini yirtarlar.
Bir kez daha bu ülkede erkekliğimden utanmamı sağlamış olaydır sadece mama yiyip gezen kimseye zararı olmayan bu hayvancağızdan da toplu taşımada işte okulda psikolojik ve fiziksel tacize uğrayan kadınlardan da erkek olarak özür dilerim affedin bizi zamanında adam olup şu şerefsiz bamya çükünden başka vasfı olmayan adamların kafasını ezmiş olsak bu denli ileri gidemezlerdi özür dilerim kedicik özür dilerim tecavüze uğrayan sokak hayvanları özür dilerim bağışlayın beni... detirten durum.

Not:sülalenizi sikeyim demek isterdim ancak cinsiyetçi bir tanımlama olduğu için demiyorum ne yaşattıysanız onu yaşayın haysiyetsiz yaratıklar.
Kediye niye tecavüz ediyor gitsin bi kıza tecavüz etsin nasıl olsa ceza almicak isterse evlenebilir de tecavüz ettiği kızla.
Ciddi ciddi ülkenin ayarı kaçtı. Yada kaçıktı biz sosyal medya ile yeni fark ettik.
Çözüm basit. ciddi Kanuni Yaptrmlari Olmali
insan kediye nasıl tecavüz edebilir ki hani küçücük delik aq.
Nasıl bir hale geldik ya biri abisinin kızıyla iliski Yasar biri kedinin gözünü oyar biri tecavuz eder biri 15 yaşındaki çocukla basılır Allah sonumuzu hayır etsin igrenc günler yaşıyoruz.
ya bunu hakkari semdinlide yapsan anlarim da mugla be birader.

rus turistlerden kafasi iyiyken sevabina istesen tipine bakmaz yine verirler amk, ne isin var kediyle kopekle.

benim kanaatimce bunlar yokluktan yapmiyor, tamamen fantezi baska bir aciklamasi yok. bir insan evladi mugla gibi yerde kediden köpekten medet umacak duzeye ge-le-mez.
öncelikle bir konuya değinmek istiyorum aslında bu tür olaylar hep vardı bu kadar yaygın değildi ve bu kadar göz önünde değildi.
abi bu nedir ya? ne ara bu kadar sapkın oldu bu insanlar? kedi ya kedi bu ne canı varda neyine tecavüz ediyorsun allahın belası.
Şu dönemlerde Marmariste yaşayan tc kimlikli nüfusun yüzde 80'i Marmaris dışından gelen insanlardan oluşuyor..

Ki bu yüzde 80'in etnik kökenine bakıldığında yüzde 60ının güneydoğu ve doğu bölgelerinden gelmiş olduğu açıkça görülebilir...
Kedi nasil adamin bi yerini tirmalamamis can havliyle?
Malesef hukuki olarak hayvanlara yapılan işgencelerin,istismarların hiçbir yaptırımı bulunmuyor gerçekten çok acı verici bir durum .
Böyle haberleri okumuyorum, dayanamıyoruM. Böyle bi şey olan bir dünya bana çok ağır geliyor. Onu yapan insanla belki az evvel minibüste yanyana oturdun, belki ekmek aldığın fırında çalışıyor, belki markette kasiyer... ben aynı yerde soluk alıyor olmaktan utanıyorum bunlar bu boku yemekten utanmıyor. Kediye, köpeğe, çocuğa, bebeğe yahu bebeğe... neden kesip atmıyorsunuz.? Nasıl devam ediyorsunuz yaşamaya ?
Damacanaya tecavüz edilen bir ülkedeyiz kediye mi tecavüz edilmeyecek cidden ülkenin çivisi çıkmış.
güncel Önemli Başlıklar