bugün

şu an ki haleti ruhiyem efendim aşamıyorum.
malum siteden araba baktım yetmedi iş makinası baktım.
diğer ülkelerdeki muadil araba fiyatlarına baktım
aliexpress den bi ton ıvır zıvır ekledim sepete
gitmeyeceğim bir tatil için uçak bileti baktım
lakin geçmiyor.

müracat pm
gram zevki, hevesi ve keyfi kalmamış olup ot gibi hareketsiz başı boş takılmaktır.
hayattan el etek çekme isteğidir. gelecekten beklenti var mı yok. heyecan aksiyon ekstrem arzun var mı yok.
o yok, bu yok ,yok ulan yok hayvan herif durumudur. geçer .
o kadar hiçbir şey yapasım yok ki. tarifi bile zor geliyor her kelimeyi cümleye döverken öğür öğür kusuyor gibi hissediyorum. Uzun zamandır girmiyordum sözlüğe hiçbir şey değişmemiş. zeka seviyesi hala aynı seyirde devam ediyor üstelik dolar bile 4 lira olmuşken. üzülüyorum. Farkında değilsiniz hiçbirinizi tanımıyorum ve hiçbiriniz de beni tanımıyor ama sizler, bir şekilde dolaylı bir şekilde parmak şıklatmak kadar kolay bir şekilde farkında olmadan beni üzüyorsunuz. Size kızgın değilim şu ya bu kişi diyemem çoğunluğun sivrildiği bazı noktalar var. bunları gördükçe üzücüdür ki görmeye devam ediyorum. Bu dinamizm beni üzüyor. toplum beni üzüyor. vurdumduymaz yaşayışlar kısır döngüler beni üzüyor. Diyorum ki hiçbir şey yapasım yok ve ekliyorum belki vardır belki birşeyler vardır son bir uzanış istiyorum daha bu aklımdan geçerken bunun ne kadar yersiz bir tavır olduğunu anlıyorum.
Eğer böyle bir şey varsa. Uyunur.
koflomovculuk ile oflomovculuk.
Berbat hissettirir. Uzandığım yerden kalkıp su içesim bile yok.
Hiçbir şey yapasım yok evet. Disari çıksam eve gelmek istiyorum eve gelsem dışarı çıkmak istiyorum napcagimi şaşırdım. Sıkıldım çok.
Allah canımı alsada kurtulsam amk.
canın sıkıldığına işarettir.
insanın kendine yüklenmemesi gereken bir ruh hali. Yapılması gereken şeylerde motive edicilik unsuru yoktur. Suç sizde değil yapılacak şeylerin hayırsızlığında.
Bir süredir olduğum ruh hali. Aslında yapmam gereken çok iş var ama hiç bir şey yapmak istemiyorum. Sürekli canım sıkkın ve kendimi bıkkın hissediyorum. Hiç neşem yok kendimi hiç mutlu hissetmiyorum.
Sadece yatası olmakla eş anlamlıdır.
erteleme hastalığının (Procrastination) başlangıcı olabilir, acilen profesyonel yardım alınmalıdır.
pandemi başladığından beri yaşadığım durum.
Son 6 aydır falan bu durumdayım. Çalışma motivasyonum da yok oldu.