bugün

entry'ler (13)

bir kızın hoşlandığını anlama yolları

(bkz: anlayamazsınız)

mini etek giyemeyen ezik hatun kişisi

"la bacak var mı", "meme nerde meme" diyen adamların nefret ettiği, yetmezmiş gibi bir de bacak göstermiyorsan eziksin dediği kız tipi. Eminim o kızlar bu başlığı görünce çok alınmıştır *

yakışıklı ama ilgisiz erkek

akıllara "gay mi?" sorusunu getirir.

lohusa karısını aldatmayan mal

buradan lohusa karısını aldatmayanlara sesleniyorum! şu "mal", "vurgeç" falan diyenleri bi düzün, canları çekmiş, yazıktır.

torku

Önceden birçok marka gibi plastik tadında yiyecekler ürettiğini düşündüğüm, denedikten sonra çok ciddi şekilde yanıldığımı anladığım markadır. Çikolatalı sütü efso

nutella seven kızla sevgili olmak

gereksiz masraf olayına katılmadım. 30 liraya el kadar vırrık cırrık peluş oyuncaklar almaktansa bir kavanoz nutella almak daha ekonomik bir seçenektir. nutella fantazileri de yanında bedava!

eski bir tanıdıkla karşılaşınca yüzde oluşan ifade

söz konusu istenmeyen bir tanıdık ise, otomatik olarak el cebe gider, telefon çıkarılıp kafa kaldırılmaksızın kurcalanmaya başlanır.

büyük erkeklerle çıkma fantezisi olan küçük kızlar

Olgun erkek çekiciliğee diyen, zirvedeyken yolda kalmayı tadacak olan kızlar, kızlarımız...

işe yaramayan tanışma cümleleri

Leyla ile Mecnun'un tanışma sahnesidir:

L: Pardon, bir şey mi aramıştınız?
M: Iıı, tanışmak için bahane arıyordum da, meraba ben mecnun...

sana kek yaptım canım diyen kız

sarma sarmaktan ellerim buruştu lan benim, siz bi keke evlendiğinizi şimdi mi söylüyosunuz?

adana kebabı

Adana'da ete düşün, kebaba düşün ama kuzu etinde biraz durun derim. 2 gün boyunca her geğirdiğinizde derinlerden gelen bir kuzu sarıyor içinizi.
tamam iğrencim şimdi s*ktirip gidiyorum.

sen de mi leyla

Ali Atay hep söylesin, ben hep dinleyeyim... böyle böyle kafayı yedim lan. bu kadar melankolik ses mi olur?

ben başka birini buldum diyen sevgili

siktirgit ey sevgili, elbet bir gün yine karşılaşacağız.