bugün

Erkek mi o dedirten kişilik özelliği.
belki de cool görünmek için ilgisiz kalıyordur. (kalmış gibi yapıyordur.)
kızların peşinden koştuğu erkektir. çünkü kaçan kovalanır. çünkü ilgisiz soğuk davranırsanız, karşınızdaki için daha ilgi çekici hale gelirsiniz. çünkü insanoğlu hep zor olanı sever.
gereken ilgiyi göstermene rağmen ilgisizse üzeri çizilebilir ama tahminen onun beklediği ilgiyi göstermemişsindir yada onun hoşuna gitmeyen birşey yapmışsındır senden uzaklaşır.

misal benim mesajıma cevap atmayan yada sürekli ilk adımı benden bekleyen kız, peri padişahının kızı olsa bir daha benden mesaj alamaz, ilgi göremez. saygının olmadığı yerde sevgi de olmaz.
ilgisiz erkek yoktur normal şartlarda her erkek beğendiğine sevdiğine ilgi gösterir siz çirkinseniz bilemem. aslında biliyorum çirkinsiniz. size kim ilgi göstersin lan ahaha sizin ne haddinize olum ilgi görmek. bunlar da kendini bir şey sanıp ilgi bekliyorlar ya. çevrenizdeki güzel kızlara mı özeniyonuz anlamadım ki bi kendine bak bi ona Allah aşkına ona ilgi gösteren sana niye ilgi göstersin.
En iyisini yapan erkektir.

Kizlar rahatsiz

Çünkü

Kiskanmiyoruz

Ilgilenmiyoruz

Umursamiyoruz

Kabalasabiliyoruz

Centilmenlik kaygisi tasimiyoruz

Aldatiyoruz

Çünkü

Bir zamanlar hepimiz:

Beni kisitliyorsun ühühü

Yanimda annem vardi acamadim telefonu

Sana ne ya benim bir hayatim var reore

Ya bir kere de benim dedigim olsun

Işte boyle hep kapimi aç

Ya benim arkadaslarimla seninkiler bir degil seninkilere guvenemiyorum ühühü

Diyen kezbanlar tanidik.

Kizlar kusura bakmayin ama nasil biri oldugumuzdan once cebimizde para oldugu icin yakisikli ildugumuz icin bir gecelik icki paranin bize koymayacagi icin yanimizda oldugunuzu biliyoruz. Sonra neden mi ilgisiziz? Neden mi kiskanmiyoruz? Neden mi unurumuzda degilsiniz? Cunku hakketmiyorsunuz. Biraz kopekleri andiriyorsunuz. Iki pas verince gotunuz kalkiyor. Ful kompleksiniz nuhabbetiniz keyif vermiyor. Bu yuzden ne degerlisiniz ne de sikimizdesiniz. Bu erkeklerin degil sizin orospulugunuzun suçudur.
cool olacam diye de mal mal hiç kimseyle konuşmamazlık yapmayın amk. yakışıklı olsanız bile ben hiç öyle ayy senin hayranınım diye peşinden koşulan erkek görmedim. asosyal iseniz sadece akılda iz bırakırsınız reel de kimse siklemez kusura bakmayın. az girin-çıkın ortama. az konuşun karşı cinsle.
Ne anladım bu işten olsa olur olmasa nolur.
Yakışıklı ise ilgisiz olması normaldir kız mı yok adama egonun devamını dilerim dostum.
akıllara "gay mi?" sorusunu getirir.
Ilgili olmak da tartışmaya açıktır. Misal kız arkadaşıma göre yeterince ilgili değilim. Sen bana aşık değilsin diyor. Peki nereden anladın bunu dediğimde "senin yüreğin ağzında atmıyor" diyor. Bana sorsan ben ilgiliyim ama. Arıyorum soruyorum mesaj atıyorum onu dinliyorum yani her şeyi yapıyorum.

Özetle ilgi beklenti ile ilgili.
Hadi beni kovalayin.
işte ruh hastasıysanız böyle erkeklere aşık olabilirsiniz. çünkü niye mutsuz olmayı seviyorsunuz.
yakisikli erkeklerin cogudur.
Net alfadır. Karı kız umrunda değildir. Kişisel hayatına önem verir. Kariyerine önem verir bu yüzden yakışıklıdır. Hiç bir kızın gücü onu işinden alıkoymaya yetmez.
Ailesinden gördüğü, öğrendiği bir şeydir. Anasına bak kızını al lafı erkek içinde geçerlidir. Babadan ilgisizlik görmüştür, babası annesine şefkatli değilse o da sevgiyi ilgisizlik sanar. Bazısının sevgi anlayışı budur ama beylik laflarla aşık olup yarı yolda bırakacağına varsın ilgi'siz ama sevgi'li olsun!
kadınların taptığı erkek tipidir. kimse ilgi gösteren, vıcık vıcık romantizim yapan, sürekli arayan soran adamdan hoşlanmaz. romantik adamlara da kimse aşık olmaz kusura bakmayın.