bugün

entry'ler (613)

objebi

çok acayip bi adamdır. böyle karılar, kızlar, alemler. boş gezer, dolu yatmaz ibiş. severim, arada tavlada elime verir, pes'te ağzıma. batak'ı da güzel oynar. sözlükteki objebi'ymiş lan bizim mcç, bugün öğrendim. pis selebriti.

otel odası 200 lira hayat kadını 100 lira

"her şey dahil" in doğuş nedeni.

sigara içen futbolcular

hakan balta, serkan aykut, celil sağır, sergen yalçın, ümit karan, volkan arslan, aykut erçetin, fatih tekke, pascal nouma, tugay kerimoğlu, metin tekin falan filan.

muhsin yazıcıoğlu

"konuşursa? " diye öldürülen adam gibi adamdır.

yazacak bir şey bulamayınca smiley yapan insan

en son ben yazıcam tribidir.

ak parti nin mhp yi bitirdiği gerçeği

Bahçeli nin diğer partililerden oy almak için izlediği yanlış politika sonucu kendi seçmeninden yol almasıdır.

yaran facebook iletileri

senin aşkın yalanmış, bana yalanmamış aşk lazım.

sevilen sözler

hepsi yaralar, sonuncusu öldürür.

forza şirinler

maçlara kendi kombineleriyle giren taraftar grubudur.

binnur

soyadı "kalkavan" ise hayvanseverdir, hayvanlar tarafından da sevilir.

alışveriş merkezlerini wc için kullanan insan

temiz olmazsa yapamam diyen insandır.

halı sahada sürekli kaleye şut atan eleman

zaten onu ortak arkadaşınız getirmiştir. onu tanımadığınız için maçtan sonra arkadaşınıza söversiniz.

abdullah yılmaz

para kazanmak ne kadar kolay dedirten, bütün küfürlere layık olmaya çalışan insan.

sevgiliyi boynundan öpmek

ameliyattan önce verilen narkozdur.

leman sam

karanlık gecelere ortak edemem onu.

ankara hukuk vs istanbul hukuk

hadi bakalım çocuklar karşı kaldırıma en yakın kim işeyecek yarışmasından daha az merak edilendir.

koltuk altı kıllarını almayan kız

allah onun belasını versin denilesi kızdır.

türk ordusu nereye gidiyor

saldım çayıra mevlam kayıra. nereye gittiklerini, ne yaptıklarını bilmiyorlar arkadaş. hayır, uludağ sözlük 30 yıl öncede olsaydı. aynı başlıklar yine açılacaktı. görevini yapması gereken herkes yapıyor. ama benim askerim hala ay sonunda kullanmadığı mazotu dökmekle meşgul. ne diyim. allah akıl fikir versin.

sinirli okul müdürü lafları

- şşt! beyaz gömlekli!

binbir emekle büyütülen evladın şehit düşmesi

bugüne kadar televizyondan gördüklerimin bir tanesi ne bir bela okudu, ne de küfretti. ben görmedim. tanrı bizi korusun tabi de ileride benim veya benim oğlum olursa ve başına böyle bir şey gelirse ilk olarak beni çeken kameraları, ek olarak devleti ve daha sonra alta doğru inerek gerekli gördüğüm doğal eylemlerimi yaparım. bakalım ondan sonra devlet bu kadar kolay verecek mi evladını? hiç sanmıyorum. vatan sağ olsun diye diye insanda sabır bırakmadılar. 30 yıldır vatan sağ, değişen bir şey yok. o zaman?