1. 1.
  maçı kimin alacağını bilemediğim için yusuflandığım durumdur. ne bok vardı da ankara yazdıysam lan. ankara yazın. bana sıra gelmesin.
  3 -2 ... persephone the nightmare
 2. 2.
  türkiye' nin iki köklü hukuk fakültesini bir araya getiren karşılaştırma.
  1 ... unidentified stranger
 3. 3.
  ankara yer bitirir.

  edit: üstüne paket yapıp yediğini geri yollar.
  6 -3 ... izzetbegovicolsayeterbuadigeye
 4. 4.
  istanbul hukuk tabiki yalnızca üni olarak düşünmeyin şehride düşünün ankarada zaman geçmez, kendimden biliyorum istanbulda ise okul sonrası taksim var. Ayrıca detay olarak özel hukukta istanbul ezer geçer kamu hukuku dallarında ankara hukuk ezer geçer.
  1 -1 ... met mez
 5. 5.
  Hukukun üstünlüğü galip gelecektir.(hukukun üstünlüğü derneği)
  3 -1 ... metikom
 6. 6.
  hala tam olarak yanıt bulamamış ve birbirlerine karşı amansız bir rekabet içerisinde olan yetişen üst düzey hakim,savcı ve hukuk adamının toplam yüzde seksen gibi bir devasa çoğunluğunu oluşturan iki köklü eğitim kurumu iki dev çınar.ama hangisi?
  ... olgun hatun
 7. 7.
  hadi bakalım çocuklar karşı kaldırıma en yakın kim işeyecek yarışmasından daha az merak edilendir.
  1 -1 ... monaco7
 8. 8.
  mezunları arasında her daim en iyi hangisi çekişmesi bulunan iki fakültenin karşılaştırılması.
  2 ... my love away
 9. 9.
  esasen teknik olarak istanbul hukuk çok daha iyi bir fakültedir. gerek akademik kadrosuyla gerek de şehrin olanaklarıyla ankara hukuk'tan çok öndedir. istanbul hukuk'tan siyaset adamı çıkar ankara hukuk'tan hakim savcı çıkar. istanbul hukuk, son dönemde hükümetin hukuk fakültelerinin kontenjanını arttırma politikasından nasibini almıştır ve bir zamanlar öss puanında ankara hukukla yarışırken şimdi onun bayağı bir gerisine düşmüştür.
  1 ... aforizmasizbilge
 10. 10.
  ikisi de gayet iyi fakültedir fakat eğitim mantıkları, öğrencilerine verdiği eğitimin misyon farkı barizdir. ankara hukuk hakim savcı, istanbul hukuk ise avukat yetiştirir. bu bakımdan ikisi de gayet iyidir, bu kıyaslamada bir sonuca da varmak bu bakımdan zordur.
  1 ... non flying dutchman