bugün

rezalettir, ne olduğunu bilmediğimiz şeyleri içmek tiksindim resmen görünce, bira filtresiz felan olsa neyse de , sıradan malt bira rezalet.
(bkz: nice troll)
bir kaç gün önce benim de dikkatimi çekmişti ama önemsemedim sanki. ama büyük bişeylerin çıkacağını tahmin etmiştim. baya bi sıkıntı çıkacağı kesin.

hatalı üretim veya depolama sorunu falan mı var acaba?
(bkz: tortu konyaspor)

içmeyin arkadaşım içmeyin. Zaten sağlığınıza, cebinize, zihninize zararlı.

Bir de çok mühim bir konu gibi tartışmaya açılmış.
elimde mobil sözlük sokakta mal mal dolaşırken başlığı gördüm. işsiz geçireceğim bi kaç saatim vardı. en yakın tekel'e girdim bişey alacakmış gibi tuborg gold şişelerine baktım. valla ben de gördüm. şişelerle oynarken tekelci abi kızar gibi oldu. götün götün oradan uzaklaştım. tekelci amcayı kızdırmamak lazım. ama bu gerçek yayıldıkça tuborg insanları çok kızdıracak gibi duruyor orası ayrı.
her daim beck's içtiğim için beni bağlamayan durumdur.
içki içmek haramdır yani bu yüzden içinde tortu varmış yokmuş beni alakadar etmez. Oh iyi olmuş bile diyebilirim. Günahını da geçtim zararlı yahu.
Sosyal bir içici olarak soruyorum, tuborg goldun içindeki parçacıklardan yetkililerin haberi var mı? Tuborg yetkilileri neden içindekilere eser miktarda ...... içerir tarzında eklentide bulunmuyor yoksa onların da mı haberi yok?
erkek arkadaşım geçenlerde almıştı bundan, o zamanlar bi gariplik yoktu. bugünlerde var mıdır bilmiyorum.
-aslında filtresizdi onlar. yeni etiket siparişi yetişmediğinden gold etiketini bastık. sıkıntı yok yani. bak biz de içiyoruz, şerefe.

tuborg a.ş. genel müdürlüğü.
sözlük olmasa öğreneyeceğim olay. bir kaç gün sonra bu konu haberlere düşer ama şimdilik bu tarz şeyleri sadece sözlükten öğrenebiliyoruz.
tuborg gold'da mı var sadece yoksa diğer biralarda da var mı birisi açıklasın.
görsel
Büyük olasılıkla maya hücreleri ve mayalanma sırasında oluşan maddelerin, çok düşük sıcaklıklarda tortu oluşturmasından kaynaklanan durumdur.
Videodaki biranın ısısı belirtilmeden güzelim biraya çamur atılmasını doğru bulmuyorum.
şimdi gidip markete alırım ve iphone6s ile fotoğrafını çekerim var mı yok mu herkesi bilgilendidiririm ama uzay gülü renkli iphone6s'imde ufak bi çizik olsa bunun vebalini kim ödeyecek. uzay gülü rengi (bazılarına göre mars gülü rengi) iphone6s'imdeki çizik benim içim şimdilik daha önemli.

not: iphone 6s'im var.
Sadece işine gelen illere dağıtım yapan tembel markadan çıkan rezalet.
2 gün önce 4 adet yuvarlamamla beraber hiçbir fiziksel hasara uğramadığım bira. tortunun pek zarar verdğini düşünmüyorum
daha önce alırken hiç dikkat etmiyordum valla, şimdi kontrol ederek alacağım ve gerçekten haklılık payı varsa derhal almayı keseceğim.
bundan sonra alırken bilmem kaç kere daha düşüneceğim biradır, içinde ne idüğü belirsiz şeyler varken, bir açıklama gelmeden hayatta elimi sürmem.
oha böyle bir şey varmış ve kimse farkında değil mi? en yakın zamanda kontrol edeceğim, muhtemelen soğuk olunca şişe buğulandığından belli olmuyordur, bizim tvler anca merdiven altı ramazan pidecilerini göstersinler böyle şeyleri nereden göreceğiz internet olmasa.
köpüktür o köpük.
(bkz: tuborg bulamazlarsa carlsberg içsinler)
baktım da göremedim. bizim buradakiler temiz. tamam.
bu akşam arkadaşlarla oturup içmeyi planlıyorduk ne güzelde ya. eğer doğruluk payı varsa, daha elimi sürmem tuborga.
şaşırtmıştır. ben de bok falan çıktı sandım. alt tarafı minnacık şeyler. ne yalan söyleyeyim bira içen adamların sağlığına bu derece düşkün olmasını beklemiyor insan. hani damak zevkine düşkün desen, e adam bira içiyor ya ne zevki allasen.

güzel. ironik yani beğendim.