bugün

entry'ler (7)

bi küçük eylül meselesi

ilk başlarda izlerken sıradan güzel bir romantik Türk filmi sandığınız ama sonradan hiç aklınıza gelmeyecek bir seneryo ile karşılaşacağıınız çok güzel bir film kesinlikle zaman kaybı değil . bir daha olsa yine izlerim

yalancı yarim

halen daha haftasonları star tv de yayınlanan dizi. Yıl olmuş 2015 halen daha youtube da izliyoruz . Romantik Komedi alanındaki çook başarılı bir dizi . Başrölünde Barış Akarsu'nun olması büyük avantaj

amasra

ilk başta sırf ''Barış Akarsu''nun heykelini ve mezarını görmek için gitmiştim . Sonra neredeyse aşık oldum . Bir yer bu kadar mı şirin , candan olur . 6 bin 700 nüfusu vardı yanlış hatırlamıyorsam . Mutlaka gidilip görülmesi lazım . Gittğinizde tekne kiralamayı unutmayın derim

akçakoca

yazın güzel olduğu kadar kışın bi o kadar sıkıcı ve boş olan şehir . 25 bin nüfusa sahip . Yazın bu nufüs 100 bini geçiyor . Tatilde kafa dinlemek isteyenler için çok muazzem bir yer .

mustafa ceceli

sesi gibi kalbi de çok güzel olan sanatçı. Evi de aşık olunası . Parti muhabbetlerinde anlamsızca taşlanmıştır . Oysa ki demokrosi ile yönetilmesi gereken bir ülkede dediğiniz gibi düşünce özgürlüğü diye bir şey var . Evli ve bir çocuk babası .

barış akarsu

Denizden başlayıp yıldızlara uzanan bir öykünün baş kahramanı. Her daim kalbimizde yaşayacak. Akademi Türkiye birincisi, iyi bir oyuncu, çok değerli bir sanatçı ve herkesin elinden tutan bir kahraman. onun deyimiyle bizim süpermenimiz . Uzun ipek saçları ve sürmeli gözleri , sesi ve güzel kalbi ile hafızalarda kalır.
Gizliden gizliye, basından kaçarak yardım edebildiği kadar insana yardım etmiştir. Konserlerinin gelirleri ve kendi yaparak sattığı yelkenler ile lösemi, engelli, bakıma muhtaç insanlara umut olmuştur. Sevenlerine ''siz ne fansınız , sen hayran. Sizler benim kardeşim, ailem, dostum, arkadaşlarımsınız'' diyerek samimiyetini ortaya koymuş ve diğer sanatçılardan farklı olduğunu her zaman göstermiştir. Kısacası tam bir sevilesi insan, herşeyi ile. Adı gibi Barış dolu biri. Herkesin hayatında ''Barış'' olması gerek. Özledik be Barış ağabey ..
(resim:#1)

mustafa ceceli

cemaatçi diye kim uydurdu allah aşkına . birisi laf atmış peşinden gidiyonuz . ayrıca bizene partisinden, sana mı bana mı. Zarar veriyor mu*hayır. e ne o zaman . mütvazi, eğlenceli, farkındalığı yüksek, tertemiz kalpli bir insan. Gerek aile yaşamında gerek sanatçı kişiliğinden örnek alınmalı . 5,5 yıldır Sinem Gedik (ceceli) ile evli. 2 yaşında Arın adında bir oğlu var. On yargılarınızı kırıp, gerçekten tanırsanız düşünceleriniz değişicektir