bugün

psikolojisi çoktan bozulmuş ve insanlara farklı bir bakış açısıyla bakan erkek. içinde biriktirmiştir her şeyi.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

not: hep bu bkzı vermek istemiştim ama bu başlık altında yazmak acı.
amanhaediti: ellerimin sağlığı yerinde. sevdiğim kızla çıkamadım yoksa herşey yolunda.
Aşık olamaz artık. evlenirse biriyle sırf nefes aldığındandır.
kendisini seven kızlarla çıkarsa, daha mutlu olacağını farkeden erkek olabilme ihtimalide var olan şahıstır.
kendinin ne boktan biri olduğunu bilip sevdiğini yakmak istemeyen erkek olabilir.
artık kızlardan umudu kesen erkektir. görücü usulü evlenmeyi düşünür.
sevdiği kızları kıskandırmak için sevmediği kızlarla çıkan erkektir. ancak onun bu yaptığı kendini düşürmekten ibarettir.
bir de hiçbir kızla çıkmamış olan erkek vardır ki, ağıza alınmamalıdır.
ne yazık ki ıssız adam mertebesine ulaşmış insandır ,sevdiği hiçbir kızla çıkmamış erkek sessiz,asosyal olma ihtimali yüksektir aslında sevdiği kıza bir merhaba diyebilse ya da kendini ifade etme imkanı olsa belki de karşı cinse açılma konusunda bir adım olabilir ...artık beklemeye koyulmuştur yalnız kurt pencere kenarında sevdiği insanın gelmesini ve kapıyı çalmasını ;çünkü sevmenin bedelini ağır ödemiştir.
çıkamamış değil çıkmamış erkektir. evliliğin aşkı öldürdüğü mantığıyla yola çıkmıştır. deli gibi sevdiği kızla sevgili olması aşkı öldürecektir. o yüzden tek taraflı sevmeyi daha çok sevmiştir.
başlığı sol frame de görünce bile ağlayacak gibi oldum.
niye hep senin hoşlandığın senden hoşlanmaz,
veya da senin hoşlanmadığın senden hoşlanır ??????
(bkz: fuck the system)
bu erkek diğer erkeklere benzemez. günden güne erir ve kendini yok eder. kendini yok edemezse zaten yaşarken ölmüştür.
kızların sıçtığı gerçeği ile yüzleşmiştir, kızların sıçıyor olması ona büyük bir azap ve elem veriyordur.
sevdiğiceğini hayal dünyasında öyle süsler ki, hayalinde yaşadıklarını gerçeğe tercih etmeyecek olan erkektir.
karizmatik zengin kanka yapmanın acı bedelidir. oysa ki benim gibi sıradan kankalar yaparsınız kızlara yazmanız çok daha rahat olur.
bilgilendirme:tecrübe konuşuyor.
ya şansızdır ya da yanlış kızları sevmiştir.
cedric'dir efendim.
görsel
kadının uzattığı sevgi veya zehir dolu şarabı içmemiş erkektir.
oha benim lan bu. o kadar kızla çıktım sever gibi oldum ama hiçbiri sevipte kavuşamadıklarım gibi olmadı. gerçi sevipte kavuşamadığım da sadece bir tane oldu. belki de kavuşamadığım için sevdiğimi sanıyorum falan. karışık bu işler.
sırf bu yüzden uzun yıllardır kimseyle çıkamamış olan benimdir bu.
cesareti bir daha zar zor düzelecek olan erkektir.
performans eksikliği vardır.
çok uzun süre gözüne uyku girmeyecek mutlu olamıyacak erkektir.
Milletin 1 ay çıkıp ayrılması sebebiyle
Kızı seven ama sölemeyen erkek * .
tuttuğunu koparamayan erkektir.

edit: imla
Kaybedenler kulübüne adı doğar doğmaz yazılmıştır bahtsızdır.