entry'ler (40)

okan bayülgen

harukulade en çok kullandığı sözcük.

son defa

(bkz: emre aydın-son defa)

eski sevgiliyle tekrar beraber olmayı istemek

yaşayamadığın duyguları yaşamak istersin onunla hep hayalinde olan keşke dedeğin belkide bazı şeylerden pişmanlık duyduğun yinede üzülceğini bilsen de beraber olmak için dua etmek.

meycu ergün

birçok yerde müsteşarlık ve hakimlik yapmış olan hocamız çok kibar ve anlayışlıdır. bayanlara çok değer verir özellikle karısına. derste ayakta kalan bayanlar için erkekleri kaldırtıp oturtur. derste anılarından da bahseder hikaye misali. hukuk konusunda çok fazla şey yaşamış ve bilgisi fazladır. sınavları çok kolaydır.70 puan test 30 puan klasik yapar .derste anlatmadığı hiçbir şeyi sormaz hatta kitaptaki konu başlıklarından sorar genelde.

mert gökırmak

kendini çok fazla geliştirmiş donanımlı bir hocamızdır. öğrenciyi anlar ve önemser. vizeleri çok kolay fakat finalleri zorlar.

şükrü dokur

sert görünsede çok sevimli anlayışlı bir hocadır. öğrenciye yardım etmeyi çok sever.telefon numarasını bile verir ve facetende eklendiğinde kabul eder. dersi çok iyi anlaşılır şekilde anlatır dersine gidip not tutmak geçmek için yeterlidir. vizesi çok kolay olur ama final biraz daha zorlar.

meral akkök

güzel,sevimli,sıcak kanlı bi hocadır. dersini çok önemser,en az beş imza ister. derste anlattığını sınavda sorduğunu iddia eder ama iyi ve düşündürücü sorular sorar. kaynak benim der ve okulda en iyi türk dili hocası olduğunu söyler ama sonrada böyle bir iddiam yok der.

insanın yazma sebebi

yazarken daha çok düşünme imkanı oluyor çünkü.

hande ataizi ile dest i izdivaç

hande ataizi bu programda gayet doğal, bence kendinede yakıştırmış.

sevgilisiz bir hayat

keşke bir sevgilim olsa diye düşündüğün bir süreçtir. ama kendini aman ben böyle rahatım deyip sevgilisi olan mutsuz insanları düşünüp kendini şanslı hissetiğini söyleyip avutan insanın hayatı işte.

yaşamak için tutunduğumuz dallar

hayaller umutlar hırslar geçmişte üzülmüş insanların en güçlü dallarıdır.

aldatılmayı hak eden erkek

hiç kimse aldatılmayı haketmez ama kısasa kısas yapmak için uygulanabilecek bi yöntem olabilir.

ağlayarak uyuyakalmak

ağlarken duyulan acının sona ermesine neden olur.

kavgada ilk vurulacak yer

kolun iç tarafının üst kısmını yani kas bölgesinin çıktığı yeri ufacık çimdirmek de çok etkili olabiliyor.

beyaz show

cuma gecelerinin vazgeçilmezidir. beyazın yaptığı espiriler programı her zaman canlı tutmayı başarır ve izlenmesini sağlar. çizgisini hç bozmaz bütün konuklarını mutlaka programda etkin halde tutar.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

hayata sevgilisiz olarak dünyaya geldiğinin, sevgilisi olmadığı zaman yaşayabildiği gibi sevgilisizde yaşayacağının farkında olan kişidir.

intihar ederken dinlenebilecek şarkılar

depresyondayım unutuldum aldatıldım sevgilimden ayrıldım çok yalnızım.
(bkz: göksel - depresyondayım)

ansızın gelen misafir

en paspal ev halinle yakalandığın, nasıl davranacağını ve kaçıcağını bilemediğin, bir an önce gitse diye dua ettiğin kişidir.

mükemmel giden ilişkisi olan kadın

başına geleceklerden habersiz olan ama o an için herkesin ona imrendiği gözlerin üzerinde olduğu acaba ne zaman bitecek ilişkisi diye merakla beklenen insandır.

para harcamayı bilmeyen insan

anlık isteklerine kapılan bugün kazanıp bugün yiyebilecek kapasiteye sahip insandır.