bugün

pazartesi günü tnt'de başlayacak olan program imiş. hayırlı olsun sanıyorum türk televizyonlarında aynı anda öğle kuşağında yayımlanan 5 ya da 6. evlendirme programı.
gerçekten çok ihtiyacımız vardı.
(bkz: agd)
gerçek ise yayında ve yapımda emeği geçen herkese ismail yk'dan geliyor allah belanı versin .
bi sen eksiktin dedirtmek için yapılan şey.
yakında evlendiricekleri insan kalmıcak. o kadar diyorum.
ajdar'ın polat alemdar rolunu oynaması daha ınandırıcı olur halk gozunde...
ilk konuğunun sevda demirel olmasını istediğimiz tv programı.
(bkz: ne dedin sen)
(bkz: ne dedin sen)
(bkz: şlak)
(bkz: aaaaaa)
hande ataizi nin esra erol dan beri devam eden mini etek ekolünü devam ettirmesini beklediğimiz program.
benzerinin show tv de seren serengil tarafından yapılması beklenen, kusturucu programlar zincirinden biri.
ülkemde böyle gereksiz işlerle uğraşılacağına fizik ve matematikle uğraşılsaydı cern'i 2'ye katlardık.
nüfus sıkıntısı çeken ülkelerce gözlem altına alınması gereken yapımlardan biri olacaktır sanıyorum.
24 saat içinde evlenip boşanan bi kadın nasıl evlendirme programı sunacak ağır merak ediyorum.
tnt nin kalitesini düşüren program.
son hız evlendiriyoruz dedirten yeni bir evlilik programıdır. ülkemizdeki duygusal anlamda mutsuz ve tatminsizliğin diz boyu olduğu gerçeğini gözler önüne seren programlardır aynı zamanda bunlar. sosyallik kurumun ne kadar pas tuttuğunu sosyalleşmeyi televizyon programlarında arayan insanlarımızın çokluğunu da programlar ve bunların reytingleriyle görebilmemize olanak sağlıyor.
Evliliklerinde başarılı olamamış bir ismin programa gelenlere nasıl öneriler vereceğini merak ettiğim programdır. Ben denedim olmuyo, birde siz deneyin demesi muhtemel Hande Ataizi'nin zaten birsürü benzeri olan formata ne katacağı merak konusudur.
seren serengil bile bişeyler yapıyorsa bu konuda, handenin yapmasıda ironi değildir kanımca. ajdar yapsa onu bile yadırgamam. çöpçatanlık olsun 70 milyon onları izliyoruz neticede.
hande'nin kendisinin ilişkileri nasıl ki milleti birbirine yapacak diye merak uyandırmayan şey.
hande ataizi bu programda gayet doğal, bence kendinede yakıştırmış.
ne dedin sen denilip hande ataizine okkalı bir tokat atma ihtimalinin olduğu bir program olabilir eğer olursa müthiş reyting yapar.
sanki programın isminin içinde gizli ateistler, deistler varmış gibi algılıyorum.

zorunluluktan verilen tanım: bir tv programı.
tatil eğlencesi.
ay çok eğlenceli! paravan açılırken adam kadını el sıkıştıktan sonra öpmeye kalkıştı beceremedi.
öyle bir programa katılırsam şahseni hande ataiziden aşağı paklamaz beni arkadaş. ancak onu alır giderim oradan..
tutmayacak prgramdır. kelin şeysi olsa kendi başına sürermiş bu kadının en uzun evliliği yatsıya kadar bile sürmedi ki everdiği insanlar gün yüzü görsün.