bugün

entry'ler (48)

10 kasım a bir atatürk sözü bırak

YURTTA SULH CiHANDA SULH.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

peygamberi insan öldürten hoşgörü dini

allahu teala tektir onu uyku tutmaz o yeme içme gibi ihtiyaçlardan münezzehtir. onun sevdiği kulları arasın dadadır hz. muhammed (s.a.v) elçilik yapmıştır bizi hayvandan farklı olan düşünebilen varlıklar olduğumuzu ve erdemlerimizi anlatmıştır.
kalp gözünüz açık olsun sevgiler

yazar kimdir

farkında lığı yüksek bilge kişidir yazar.

yazar kimdir

yazar iyi bir lisanla kendini ifade edebilen kişidir , öğretir anlatır, susmaz.

teşekkürler atatürk türkiye için teşekkürler

sevgili atatürk ruhun şad olsun yattığın mekanlar cennet özgür bir ülke türkiyeyi kurduğun için teşekkürler.

hz muhammed

salat ve selam olsun allahın o büyük elçisine.

sözlük yazarlarının rol almak istediği filmler

hürrem sultan.

yeni nesil ne istiyor sorunsalı

harika bir başlık tebrik ederim.

sözlük yazarlarının meslekleri

işveren estetisyen ,usta öğretici ,bilgisayar programcısı, satiş uzmanı, idareci , ceo allahuteala donatmış çok şükür.

ben onu düşünürken o da beni düşünüyor mudur

kalp kalbe karşıdır derler.

ben onu düşünürken o da beni düşünüyor mudur

ben onu düşünürken o da beni düşünüyor mudur?

kızlardan erkeklere tavsiyeler

adam olun, sözünüzün eri olun, çalışın ailenizi muhtaç etmeyin, şerefli haysiyetli işler yapın.

türk kızlarının ter kokması

belki parfüm alacak maddi imkanı yoktur , bir parfüm seti hediye eder adamdır çünkü bizim türk erkekleri.

sözlükten bir yazara aşık olmak

allah tamamına erdirsin mutlu olursunuz inşallah demek düşer.

aşkta gurur olur mu sorusu

aşkta gurur olmaz sevdiğin insansa kol kanat olur , nazı ile de şifası ile de çekersin kendini ifade edemeden biten aşklar unutulmaz elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

26 yaşın altındakiler sözlükten gitsin

saygı çerçevesi içinde yaşamayı öğrensek , küçüğe büyüğe sevgi saygıyı bilsek hepimiz birbirimize bir şeyler öğretsek biri diğerinin tecrübelerinden düşüncelerinden faydalanıp yanlışları aza indirse olmaz mı?

26 yaş ve üzeri sözlüğü terk etsin

siz okulunuzu bitirin oyununuzu oynayın yazarlığa sözlüğe daha çok vakit var , bunları sizin yazdıklarınızı küfür etmenizi herkes görüyor , güzel örnekler olsanız daha iyi olmaz mı. ben bir işverenim mesela

sevmediğiniz özellikleriniz

çok inatçı.

aldatan erkek vs aldatan kadın

aldatmanın kadını erkeği olmaz adı üstünde aldatmadır , fakat ülkemizde evde ki kadın namusuyla otursun ben istediği yapabilirim zihniyetinde adamlar vardır.
diğer evli kadını kandırırken başka bir adamın bunu eşine yapabileceğini düşünmez dürüstlük önemlidir fakat evlendiği adam kadını bir zaman sonra kendi malı gibi görmeye başlar boşanma hakkı yoktur es kaza boşanabilmisse ilişki hakkı yoktur o ömrünün sonuna kadar çocuklarına adanma lıdır insan değildir çünkü kadın kuranı kerimdeki haklarına sahip olabilseydi değeri katbekat büyük olurdu
önce çalıştırılmak zorunda bırakılır kadın duygusallığı yüzünden dışarıda yaşadığı felaketler sonunda da türlü iftiralara maruz kalır tabi bunu genele söylemek uygun olmaz.

güzelliğinize zaman ayırıyor musunuz

o zaman ben TÜRKiYE de daha çok para kazancım olacak sevindim.