bugün

Aldatan erkek %90 iken, aldatan kadın bunun yarısı kadar bile yoktur dolayısıyla kadınlar, erkeklerden çok daha onurlu varlıklardır.
erkeğin işlediği suç daha hafiftir. bir kadının aldatması ile erkeğin aldatması eşit değildir.
ikisi de birbirinden şerefsizdir.
birbirini bulsunlar inşallah.
aldatma olayında karşı cinsin de rolü olduğu için ikisi de aynı düzeyde kahpedir.
ikisi de aynı mokun laciverti.
biri diğerinden daha az suçsuz değil. sıvamayın.
toplumda helal olsun'a karşı orospu şeklinde yaklaşım gösterilen kişisel gelişim eksikliği kaynaklı olup cinsel eğitim eksikliği kaynaklıdır...

doğru mu doğru. Eğitim şart!
erkek testesteronuna , kadın egosuna hizmet eder.
bulunduğumuz toplumda erkeğe "aslan" kadına "oros.." denir. halbuki ikiside şerefsizdir
alternatif versus için:
(bkz: aldatan erkek vs aldatan kadın vs altan erkekli)

kafası karışan için edit: laf benzerliğinden şey ettim.
--spoiler--
"yolları birgün kesişir ve swinger partylere koşarlar."
--spoiler--
Aldatan erkek çapkın, aldatan kadın ise orospu olarak görülür ülkemizde. Hani o kadın erkek eşitliği olan ülkemizde.
karakter meselesidir. insan karaktersizse aldatır. aldatmanin cinsiyeti yoktur. fakat kadınların aldatması tam bir cesaret gösterisidir. kadınların sebepsiz yere bu kadar öldürüldüğü yerde büyük cesarettir. gerçi kadınlar ne yapsın ayrılsa da öldürülüyorlar.
2 tarafta karaktersiz. ayrıl takıl. gerek var mı? ha veya söyle benim gibi.
ikisi de Şerefsiz orospu çocuğudur.
Ne demek aldatanların %90ı erkek erkek kendini mi şey yapıyor nasıl bir oran lan bu?
Aldatan erkek kötüdür ama aldatan kadın şerefsiz, haysiyetsiz ve kaltaktır.
ikiside rezildir.
ikisi de haysiyetsizdir.

eskiden kadınlara, en azından çoğuna güvenir erkeklere laf ederdim ama kadınların hiç aşağı kalır yanı olmadığını yıldan yıla daha beter görüyorum.

evli kadınlarla konuşan, sevgilisi olan kızlarla takılan arkadaşımın haddi hesabı yok. onlar karaktersiz tamam ama o kadınlar da en az onlar kadar karaktersiz.

evlenmeye korkuyorum ulan o kadar çoklar ki...
ikiside aynı berbat haltı yemiştir.
aldatan erkek;
Cani, pislik, piç vs. tabirlere maruz kalır
aldatan kadın;
Gururlu, onurlu kadın olur hakkını savunandır(!).
Aldatan erkeği toplum, din hatta kadınlar bile yüceltir. Aldatan kadını ise aynı insanlar linç eder. Çünkü kadına mutluluk ve haz yasaktır.

Umarım dünyada aldatılmayan tek bir erkek kalmaz ve bundan haberleri bile olmaz.
orospu ve çocuğunun mukayesesi.
ikisi de karaktersizdir. birinin diğerine üstünlüğü yoktur. olamaz.
mutluluk ve hazzı aldatmada arayanların açtığı başlık. her ikisi de benim gözümde aynıdır.