entry'ler (26)

sosyal medya

Az önce bulunduğum yerde kar yağdığını twitterdan öğrendim.

Bağımlılık bizi ne hale geldi muhabbeti yapmayacağım ama tuhaf oldum.

kızılay ın deprem için sms yardımı istemesi

Mesele 10 TL atıp atmamak değil. Mesele bugüne kadar alınan deprem vergileri nereye gidiyor sorunu.

barbara palvin

Heteroseksüel olmama rağmen bu kadın bana bu durumu sorgulatıyor. Sonra diyorum sorgulasan ne olacak Barbara'yla olamazsan değmez.

regl olmak

21.yüzyıldayız halen günlerce bununla uğraşıyoruz. Hayalimdeki gelişme bir kerede açılacak kapılar bir iki saat içinde foşur foşur ne varsa akıcak. Çok mu zor yani böyle bir şey. Her şeyi de biz mi düşünelim.

doktorla evlenmek

Bir psikologla evlenmek kadar olmasa da iyidir.

kütüphanelere sevgili yasağı

Bu yasağıma bir yasak daha eklemek istiyorum. Yakışıklı erkeklerde gelmesin istiyorum. Dikkatim dağılıyor. Her şey ülkemizin geleceği için.

karaoke söylemek günahtır

ıslandı seccadem karaoke.(Enter)

avustralya yanıyor

Bir kıta yanıyor bazıları daha dünya savaşı çıkarma derdinde. Yakında uğrunda savaşılacak bir dünya bile kalmayacak.

türk ateisti

Vallah billah ateistim.

florya

Gezerken sanki lüks bir araba galerisindeymişsin hissi veriyor.

illere göre karslı nüfusu

Biz ve kaşarımız her yerdeyiz.

hoşlanılan erkeğin bacım demesi

Bacım mı pardon ben senin nereden bacım oluyorum olamam olmamalıyım.

Hele de toplu taşımada uzun bir süredir bakıştığınızı zannetiniz biri "Bacım şurası boş otur istersen" derse bir şok etkisi yaratıyor.

cep herkülü naim süleymanoğlu

Şiddetle tavsiye ettiğim filmdir.

Fazla bir beklentiyle gitmediğim halde son zamanların en iyi filmi bence. Biz Türk gençleri için ilham verici bir hayat hikâyesi.

(bkz: bir derdin varsa söyle naim gelir kaldırır)

yaşanılan şehri bir cümlede anlatmak

Tofaşla sıfır çizilir.

organ satmak

içimizde bir hazine taşıyoruz öyle düşününce aslında.

Çok saçma buradasın ama dokunamıyorum çok saçma.

psikoloji okumak

Derslerin müthis eğlenceli geçtiği derstir. iş bulma konusu nasıldır daha o aşamaya gelemediğim için bilemiyorum ama okuması cidden çok eğlencelidir.

kütüphanelere sevgili yasağı

T:başlık

Bir gün önemli bir makam mevkiye gelirsem yapacağım ilk iş. Bu ülkenin bilimde fende geri kalmasının tek sebebi.

Öyle bir yiyişiyorlar ki onlara bakmaktan ders çalışamıyorum. Dikkatim dağılıyor. Devletimize sesleniyorum lütfen yani.

sözlükten etkileşim alamamak

Girilen entrylerde hiçbir pozitif veya negatif tepki almama durumu.

Çaylağim diye zaar.

kedi besleyen birinin evinde yemek yemek

Sanki yemekten kedi pisliği çıkacak. Çıksa ne olacak sanki yemediğimiz şey.

babam öldüğünde ağlamadım

sonunu getiremediğim ensest mağduru i̇ris galey'in otobiyografik romanı.

kitabın ismini ilk duyduğumda ne yaşamış olabilir ki babasına karşı bu kadar nefret dolu olsun dedim. ama daha sonra kitabın arka kapağını ve ilk yirmi sayfasını okuyunca belki de yaşanabilecek en zor durumlardan biri olduğunu anladım.

benim yaşananları okumayı bile psikolojim kaldırmadı ama minik i̇ris bunların hepsine yıllarca maruz kalmış.

bu sadece bir örnek maalesef ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde ensest ilişki mağduru o kadar çok insan var ki.
allah topunun belasını versin.